معمایی: به بازیکنان شهرخودرو حق می‌دهم/ مشکل مهاجری حل شد

20:13 - 28 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۷۵۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیرعامل باشگاه شهر خودرو گفت: به بازیکنان حق می‌دهم از شرایط موجود ناراحت باشند، ولی ما هم بی‌تفاوت نیستیم و درصدد آنیم تا با رفع مشکلات هرچه سریعتر خواسته بازیکنان را عملی کرده و به تعهداتمان پایبند باشیم.

مسعود معمایی در گفت‌وگو با میزان، در مورد تساوی تیم فوتبال شهرخودرو مقابل تیم آلومینیوم با وجود مشکلاتی که داشتند اظهار داشت: از نظر من این تساوی واقعا ارزشمند است و به کادر فنی و بازیکنان به خاطر تلاش شان خسته نباشید می‌گویم. اگر همه بازیکنان‌مان را در اختیار داشتیم نتیجه‌ای به مراتب بهتر از مساوی می‌گرفتیم، اما مجبور شدیم به دلیل مشکلات به وجود آمده با اغلب بازیکنان امید و جوانان به میدان برویم. از این رو این تساوی برای ما بسیار با ارزش است.

وی با اشاره به غیبت رضا مهاجری روی نیمکت تیم شهرخودرو در بازی مقابل تیم آلومینیوم تصریح کرد: مشکل مهاجری حل شد و از هفته آینده روی نیمکت می‌نشیند. متاسفانه این مربی مدارک خود را دیر به هیئت فوتبال تحویل داده بود از این رو کارتش صادر نشد. بعد از مشکلاتی که در مورد پنجره نقل و انتقالات باشگاه به وجود آمد این مربی درگیر وضعیت چند بازیکن امید شد که هر طور شده آنها را در لیست تیم جای دهد. از این رو مدارک خود را به دلیل مشعله زیاد با تاخیر ارائه داد، اما مشکل خاصی نیست و فقط کارت صادر نشده بود که از بازی بعد صادر می‌شود.

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو در مورد غیبت سیدصالحی نیز خاطرنشان کرد: وقتی ما با سیدصالحی قرارداد بستیم در کلاس مربیگری ثبت نام کرده بود از این رو با توجه به اینکه فرد موثر است و در امور باشگاه بسیار با ما همکاری می‌کنند ما نیز با او همکاری کرده و موافقت کردیم تا در روز‌های پایانی و امتحانات این کلاس مربیگری نیز حضور داشته باشند. او نیز به جمع ما ملحق شده از این پس در همه بازی‌ها تیم فوتبال شهر خودرو حاضر خواهد بود.

معمایی در مورد اعتراض بازیکنان به شرایط باشگاه و برخی اخبار در مورد اعتصابشان گفت: بازیکنان حق دارند. با آنها صحبت کردم و فرصت گرفتم تا به زودی مشکلات را حل کنم. مشکلی مالی داریم که به زودی حل می‌شوند و ۱۰ درصدی را که قبل از بازی وعده داده بودیم به زودی به آن‌ها پرداخت می‌کنیم. ما برای پرداخت این ۱۰ درصد روی چک امین قاسمی‌نژاد حساب کرده بودیم که برگشت خورد. از این رو از طریق دیگری پیگیر شدیم تا این مشکل نیز به زودی حل شود.

وی مدعی شد اغلب بازیکنان به دلیل باز نشدن پنجره نقل و انتقال قراردادشان ثبت نشده و به همین دلیل نگرانند و تاکید کرد: وقتی پنجره نقل و انتقالات باشگاه شهر خودرو بسته شد قرارداد بازیکنان ثبت نشد و در واقع از همه جا مانده و رانده شدند. برخی از این بازیکنان از جای دیگر پیشنهاد بهتری داشتند، اما با تیم ما قرارداد بستند. از این رو من به آن‌ها حق می‌دهم این بازیکنان را به تیم خودمان آوردیم و حق دارند مطالباتشان را درخواست کنند. درصحبتی که روز گذشته (پنجشنبه) با آن‌ها داشتم بهشان حق دادم و از آن‌ها خواستم چند روزی به ما فرصت دهند تا بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم. قرارداد برخی از این افراد ثبت نشده است، اما بازیکن ما به حساب می‌آیند و به همه آنها وعده دادیم۱۰ درصد پرداخت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهر خودرو در مورد آخرین وضعیت پرونده کوزین گفت: به حل شدن مشکل این پرونده بسیار امیدواریم چرا که مذاکرات خوبی با مدیر برنامه‌های کوزین انجام دادیم. آن‌ها قول دادند که طی یکی دو روز آینده مشکل را حل کنند.حمید
|
-
|
۱۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
0
0
لطفا مشکلات تیم محبوبمان راا حل کنید ما نگرانیم
حمید
|
-
|
۱۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
0
0
لطفا مشکلات تیم محبوبمان راا حل کنید ما نگرانیم
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *