فیروزی: غیبت منصوریان؟ به صورت آنلاین روی بازی امروز نظارت دارد/ از طلبکاران مهلت گرفتیم

13:41 - 28 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۶۹۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مسئولیت فنی تیم همچنان به عهده منصوریان است و به شکل آنلاین همه مسائل فنی از جمله بازی امروز را زیر نظر خواهد گرفت.

علی فیروزی در گفت‌وگو با میزان، در مورد چگونگی باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه صنعت نفت آبادان اظهار داشت: طی مذاکراتی که با شش بازیکن طلبکار انجام دادیم از آن‌ها مهلت گرفتیم. به این ترتیب موفق شدیم قرارداد بازیکنان را ثبت کرده و کارت‌های بازی را صادر کنیم. بر اساس قول‌هایی که مسئولین به ما دادند باشگاه چکی یک ماهه به طلبکاران داده است. امیدوارم به زودی با تزریق پول به باشگاه صنعت نفت شرایط بهبود پیدا کند و بتوانیم با خیال آسوده‌تری در لیگ برتر شرکت کنیم.

وی در مورد غیبت منصوریان روی نیمکت تیم صنعت نفت گفت: منصوریان در تهران است و نمی‌تواند در ورزشگاه به دلیل ابتلا به بیماری کرونا حاضر شود؛ از طرفی محروم هم است. به این ترتیب همانطور که پیش از این به شکل آنلاین تمرینات را زیر نظر گرفته بود و نظارت مستقیم روی مسائل فنی داشت در این بازی نیز مسئولیت فنی را برعهده دارد.

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: خیالمان راحت است که همکاران او مخصوصاً محمد خرمگاه تیم را در بازی با تیم ذوب آهن هدایت می‌کنند. شرایط تیم ما برای بازی با ذوب‌آهن خوب است و امیدواریم نتیجه لازم را از این بازی خانگی بگیریم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *