سازش ۳ طایفه پس از ۳۰ سال با تلاش شورای حل اختلاف قزوین

۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۰:۰۱
کد خبر: ۷۶۷۶۷۱
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس توسعه حل اختلاف استان قزوین از سازش ۳ طایفه پس از ۳۰ سال با تلاش شورای حل اختلاف این استان خبر داد.
- رئیس توسعه حل اختلاف استان قزوین گفت: در پی اختلاف دیرینه سه طایفه در یکی از مناطق روستایی بخش بشاریات از سال ۷۰ تاکنون شاهد وقوع نزاع‌های متعدد در این منطقه بوده ایم که در برخی موارد با آسیب‌های جسمی همراه بوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حیدری افزود: در راستای جلوگیری از تشدید منازعات و سرایت آن به نسل‌های بعدی این طوایف، با وساطت رییس دادگاه و اعضاء شورای حل اختلاف بخش بشاریات جلسات مکرری در شورا و در محل سکونت آن‌ها به صورت شبانه روزی برگزارگردید که طی مدتی کمتر از ۵ ماه منجر به حل و فصل اساسی مشکلات واختلافات دیرینه شد.
 
رئیس توسعه حل اختلاف استان قزوین با بیان اینکه با مصالحه طرفین دعوی قریب به ۱۴ فقره پرونده مختومه شد بیان داشت: از اقدامات و تلاش اعضای شورای حل اختلاف بخش بشاریات که با فعالیت جهادی و انجام جلسات مکرر اختلافات خانوادگی طوایف را حل و فصل نمودند، تشکر می‌نمایم.

وی با تقدیر و تشکر از اعضاء شورا‌های حل اختلاف در ایجاد صلح و سازش در پرونده‌های مختلف و مهم قضایی، بیان داشت: فعالیت و کار‌های خیر خواهانه اعضاء شورا‌های حل اختلاف در ایجاد صلح و سازش بسیار ارزشمند و ماندگار است و امیدواریم با حمایت معنوی و مالی مسئولان از تلاش‌ها و خدمات این عزیزان تقدیر بعمل آید.

برچسب ها: قزوین سازش طایفه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *