اتفاق عجیب در دیدار شهرخودرو - آلومینیوم در هفته اول لیگ برتر؛ مهاجری روی نیمکت ننشست

16:33 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۴۷۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
یکی از اتفاقات عجیب و غریب هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فهرست پانزده نفره تیم شهرخودرو در دیدار برابر آلومینیوم اراک بود.

- شهرخودرویی‌ها که به دلیل بدهی به کوزین و شکایت این مربی با حکم فیفا از مزیت پنجره نقل و انتقالات تابستانی محروم شدند، مجبور شدند با نفرات باقیمانده از مسابقات فصل گذشته خود و حضور برخی بازیکنان تیم امید خود به مصاف شاگردان رسول خطیبی بروند.

اما عجیب‌تر اینکه در فهرست منتشر شده از سوی هیئت فوتبال خراسان رضوی برای این بازی شهرخودرو سرمربی و مدیر رسانه‌ای نیز ندارد و تنها نام فرزند محمدرضا مهاجری به عنوان مدیر تیم شهرخودرو در فهرست کادر فنی قید شده بود تا مشخص شود شرایط این تیم لیگ برتری بحرانی‌تر از هر زمان دیگر است.

گویا به دلیل عدم ثبت قرارداد مهاجری در هیئت فوتبال خراسان رضوی کارت مربیگری برای وی صادر نشده به همین دلیل او در بازی برابر آلومینیوم روی نیمکت تیمش ننشست و از روی سکو نظاره گر بازی شاگردانش بود.

ماجرا وقتی عجیب‌تر شد که برخی مدعی شدند مهاجری منعی برای ثبت قراردادش با شهرخودرو نداشته و می‌توانسته قراردادش را ثبت کند، اما از آنجا که وی به شرایط کنونی باشگاه اعتراض دارد ممکن است تصمیم جدیدی اخذ کند به همین دلیل قراردادش را رسمی نکرد تا چنانچه تصمیم به جدایی از این باشگاه داشت، بدون دردسر‌های قانونی بتواند کار خود را با این مجموعه تمام کند.

البته مهاجری در جریان بازی از روی سکو‌ها بار‌ها با فریاد تلاش کرد شاگردانش را هدایت کند، اما غیبت وی یکی از نکات بحث برانگیز این بازی به شمار می‌آمد.

 

اتفاق عجیب در دیدار شهرخودرو - آلومینیوم در هفته اول لیگ برتر؛ مهاجری روی نیمکت شهرخودرو ننشستارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *