خودکفایی نیروگاه بندر عباس در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی

16:08 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۴۲۴
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس گفت: یکی از افتخارات نیروگاه بندرعباس در سال‌های اخیر، خودکفایی در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی می‌باشد و این مهم در سایه حمایت از تولید داخلی محقق شده است.
- طبق اعلام روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، حسین سلیمی گفت: نیروگاه بندرعباس از جمله شرکت‌های پیشرو در اجرای طرح‌های زیست محیطی، توسعه فضای سبز و حفظ ساحل است.

سلیمی به یکی از افتخارات نیروگاه بندرعباس در زمینه قطعات ساخت داخل اشاره کرد و گفت:یکی از افتخارات نیروگاه بندرعباس در سال‌های اخیر، خودکفایی در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی می‌باشد و این مهم در سایه حمایت از تولید داخلی محقق شده است.

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس ضمن تشریح روند ممیزی گفت: ممیزی ارزیابی یک شرکت نیست بلکه نظارت بر چگونگی اجرای دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌ها و شناسایی نقاط قابل بهبود جهت ارتقا شرکت است که هم افزایی و استفاده از تجارب و در نهایت انتقال آن به سایر شرکت‌ها از مهمترین نتایج آن می‌باشد.

سلیمی افزود: فرآیند ممیزی فرایندی افزاینده است و به دانش ما جهت بهبود کار‌ها اضافه می‌کند.
 
 ممیزی ایزو به سازمان کمک می‌کند که سازگاری بیشتری با الزامات قرار گرفته و باعث شود مدیران و کارکنان تشویق شوند تا اولویت‌هایی را که کیفیت تحت تاثیر قرار می‌دهد، شناسایی و مورد توجه قرار گیرد. در این فرآیند ضایعات کاهش و حتی حذف شده و شرکت به اهداف خود و چشم اندازی که ترسیم کرده است خواهد رسید.

مدیرعامل در پایان افزود: پس از اعلام نتایج ممیزی و براساس نقاط قوت و ضعف سازمان، نیروگاه بندرعباس موفق به اخذ گواهینامه در سه حوزه مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱: ۲۰۱۵ و مدیریت زیست محیطی ۱۴۰۰۱: ۲۰۱۵ و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ۴۵۰۰۱: ۲۰۱۸ شد.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *