بازداشت سارقان حرفه‌ای موتورسیکلت

14:29 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۴۱۵
معاون مبارزه با سرقت‌های وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۲ نفره سارقان موتورسیکلت که با تغییر مشخصات موتورسیکلت آن‌ها را به مالخران می‌فروختند، خبر داد.
- احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های وسائط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت ابراز داشت: چندی پیش کارآگاهان اداره هفتم پلیس آگاهی پایتخت مطلع شدند چند سارق موتورسیکلت قصد فروش موتوری سرقتی را در منطقه گمرک شدند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی‌های پلیسی مشخص شد سارقان قصد تحویل موتورسیکلت سرقتی را در تاریکی هوا دارند، عنوان کرد: با هماهنگی‌های قضائی، مخفیگاه متهم تحت نظر قرار گرفت و نزدیک صبح سارقان برای معامله در محل حاضر شدند.

معاون مبارزه با سرقت‌های وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران افزود: بدین ترتیب سارق جوانی که برای فروش آپاچی قرمز در محل حاضر شده دستگیر و در بررسی‌ها مشخص شد موتورسیکلت آپاچی چند روز قبل در یکی از محله‌های پایتخت سرقت شده است.

نجفی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات عنوان کرد که موتورسیکلت را از دوستش گرفته و تحقیقات پلیسی برای دستگیری دومین متهم پرونده ادامه یافت.
 
بیشتر بخوانید:

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم از دستگیری همدستش مطلع شده و مخفیگاهش را تغییر داده بود، ادامه داد: در این عملیات پیچیده مخفیگاه وی شناسایی و کارآگاهان وی را درحالی که قصد ورود به منزل یکی از دوستانش را داشت دستگیر شد.

این مقام پلیسی به کشف ۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی اشاره کرد و گفت: متهمان پس از سرقت موتورسیکلت ها، ارکان آن را مخدوش و موتور‌ها را به فروش می‌رساند.
 
احمد نجفی در پایان گفت: ۲ متهم جوان در اختیار کارآگاهان اداره هفتم پلیس آگاهی قرار دارد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
 

برچسب ها: سرقت پلیس آگاهی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *