خرمگاه: گل‌ بچه‌گانه‌ای خوردیم/ ذوب‌آهن از نظر بدنی خیلی از ما جلوتر است

21:18 - 28 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۴۱۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از بزرگترهای تیم انتظار داشتیم که جوان‌ترها را آگاه کنند؛ گل خوردن در دقیقه ۹۲ بچگانه بود.

- محمد خرمگاه در نشست خبری پس از بازی صنعت نفت آبادان مقابل ذوب‌آهن اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

به ذوب‌آهن تبریک می‌گویم. می‌دانستیم که تیم ذوب‌آهن از نظر بدنی خیلی از ما جلوتر است. تلاش کردیم تا بازی را کنترل کرده و به نتیجه دلخواه خود برسیم، اما دقیقه 1+90 با یک غفلت گل خوردیم.

*پیش‌بینی می‌کردیم که بازیکنان ما به دلیل خستگی دچار اشتباه شوند و تاکید کرده بودیم که اگر اشتباه نکنیم از تیم حریف گل نمی‌خوریم. عملکرد فردی چند بازیکن باتجربه در صحنه‌ای که گل خوردیم می‌توانست بهتر باشد. مقصر کادر فنی است که نتوانست بیشتر از این بازیکنان را توجیه کند. وقتی شکست می‌خوریم یعنی تمام تیم باخته است و این موضوع شامل کادر پزشکی و مربیان و بازیکنان می‌شود، چون ما یک تیم هستیم. امیدوارم در روزهای باقی مانده بتوانیم برای بازی بعدی مقابل تراکتور شرایط خوبی را رقم بزنیم. 

*فقط و فقط از بزرگترهای تیم انتظار داشتیم که جوان‌ترها را آگاه کنند. گل خوردن در دقیقه 2+90 بچگانه بود. فقط امیدوارم در بازی‌های بعدی بازیکنان باهوش باشند تا بتوانیم نتیجه دلخواه خود را کسب کنیم. به شاگردانم خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم منصوریان هم زودتر به مجموعه اضافه شود، چون هدایت از راه دور برای هر دو طرف سخت است. حضور منصوریان انرژی مضاعفی به همه می دهد تا شرایط بهتری داشته باشیم.

*درمورد مسائل فنی صحبت می‌کنم و به خودم اجازه نمی‌دهم درمورد مسائل مالی تیم حرف بزنم، چون در حیطه کاری من نیست. ما شرایط بدنسازی و آماده‌سازی خوبی نداشتیم و شرایط‌مان را می‌دانستیم. استراتژی امروز ما این بود که بتوانیم بازی را کنترل کنیم و از فرصت‌ها و اشتباهات حریف سود ببریم. تا دقیقه 2+90 موفق بودیم، اما روی یک اشتباه ذوب‌آهن به پیروزی رسید.

* باید تلاش کنیم که در بازی بعدی چنین اشتباهاتی نکنیم. این اشتباه ما کادر فنی بود که نتوانستیم خوب تیم را هدایت کنیم. مرحله بعد هم به بازیکنان بزرگتر تیم مربوط می‌شود که خودشان لیدر هستند و از آنها توقع داریم. شک نداریم که بازی به بازی بهتر خواهیم شد. از نظر بدنی و تاکتیکی عقب هستیم، اما هیچ بهانه‌ای نمی‌آوریم. شرمنده مردم خوب آبادان هستیم و عذرخواهی می‌کنیم. فوتبال را باختیم و باید دست روی زانو بگذاریم و بلند شویم تا فوتبالی که مدنظر آبادان است را بازی کنیم.

*همه موارد به بحث بدنی بازیکنان برمی‌گردد. شروین بزرگ برای ما بازیکن کلیدی است و وقتی به نیمکت آمد حالش بهم خورد و این یعنی ما از نظر بدنی خیلی عقب هستیم. بازهم تکرار می‌کنم؛ بهانه نمی‌آوریم، اما واقعیت‌ها را می‌گوییم که بتوانیم روز به روز بهتر شویم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *