نویدکیا: نوع فوتبالمان معمولی بود/ مس از دقیقه ۷۰ انتحاری بازی کرد

20:31 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۴۰۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مس رفسنجان با تعویض‌هایی که کرد از دقیقه ۷۰ تصمیم گرفت بازی انتحاری کند.
- محرم نویدکیا در نشست خبری بعد از بازی سپاهان اصفهان مقابل مس رفسنجان، اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*نیمه اول خیلی بازی دلچسبی نبود، شرایط خوبی نداشتیم. ۱۰ دقیقه اول بازی فوق العاده معمولی که انتظار آن را از سپاهان نداشتم شاهد بودیم. بعد از آن مقداری ما و مقداری مس رفسنجان کنترل بازی را در دست گرفتیم.

*بازی پایاپای و معمولی بود با اینکه یکی دو موقعیت نصفه و نیمه داشتیم اما از دید من نوع فوتبالمان معمولی بود تا اینکه به گل هم رسیدیم. در نیمه دوم شرایط بهتر شد. تیم ما خوب بازی می‌کرد اما واقعیت این است که از دقیقه ۷۰ مس رفسنجان با تعویض‌هایی که کرد تصمیم گرفت بازی انتحاری کند.

*باید از موقعیت‌ها خیلی بهتر استفاده می کردیم که متاسفانه سازماندهی خوبی در مسائل هجومی نداشتیم. اگر کمی ساختار و نظم و انضباط مان در حمله بهتر بود، اگر کمی از خودگذشتگی داشتیم شاید شرایط خیلی بهتر می‌شد و به اما و اگر، پنالتی دقیقه آخر و آن اتفاقات نمی‌کشید.

*۲۰ دقیقه آخر حریف فضاهای خیلی خوبی به ما داد، اما متاسفانه خیلی بچه‌گانه موقعیت ها را از دست دادیم. باید در مورد این مسائل خیلی با تیم صحبت کنیم. اگر بخواهیم این طور بازی کنیم قطعا به مشکل می‌خوریم. باید منطقی تر بازی کنیم. نباید فضاهای بازی را از دست بدهیم. باید در این مورد خوب تصمیم بگیریم و برنامه ریزی کنیم.

*تیم‌ها در نقش جهان به دنبال امتیاز هستند. حتی تصمیم می‌گیرند با سیستم هایی بازی کنند که فشردگی بیشتری در هافبک و دفاع داشته باشند. 

*باید راهکارهای بهتری داشته باشیم تا به حریفان ضربه بزنیم ولی مشکل من بعد از دقیقه ۷۰ بود که موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم و فضاهای خیلی خوبی به ما دادند که متاسفانه نتوانستیم از آن‌ها استفاده کنیم.

*از هر ۴ نفر و حتی فرشاد احمد زاده که در نیمه دوم اضافه شد، راضی بودم. خیلی خوب به تیم کمک کردند. هر ۴ بازیکن تا اینجا واقعا خوب به تیم کمک کردند و امیدوارم همینطور در آینده هم بتوانند کمک کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *