بایکوت خبری تمرینات استقلال؛ تلاش مجیدی برای لو نرفتن ترکیب تیمش

12:49 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۳۵۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی استقلال تمرینات تیمش را از چشم رسانه‌ها دور کرد!

- همزمان با شروع تمرینات تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آرارات تهران، هیچ فیلم و تصویری از تمرینات آبی‌پوشان منتشر نشده است تا مشخص شود فرهاد مجیدی قصد دارد اطلاعات تیمش را در آستانه بازی با هوادار از دید رقیب پنهان نگه دارد.

با این حال برای هواداران استقلال این پرسش به وجود آمده که سرمربی آبی‌پوشان پایتخت با وجود اینکه تاکنون در پروسه جذب مهاجم خارجی موفق نبوده از چه نفراتی برای حضور در ترکیب خود استفاده خواهد کرد؟

گویا علت اخذ چنین تصمیمی برای برگزاری تمرین در سکوت کامل خبری هم به واسطه تداوم همین فضاست؛ از این رو گفته می‌شود وی به تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم تاکید کرده به هیچ عنوان نباید مسائل داخلی تیم به بیرون درز پیدا کند، چنانچه این اتفاق رخ دهد و اطلاعاتی تیم بیرون بیاید فرد خاطی با جریمه سختی رو به رو خواهد شد!

با این وجود پیش‌بینی می‌شود مجیدی در دیدار با هوادار از بازیکنانی که در ترکیب ثابت استقلال برابر الهلال حضور داشتند، استفاده کند، البته با این تفاوت که ممکن است برخی بازیکنان از جمله وریا غفوری و عارف آقاسی در پلن جدید او حضور نداشته باشند.

با این تفاسیر مجیدی و دستیارانش می‌دانند که موفقیت و کسب امتیاز کامل در بازی اول می‌تواند بار روانی حاکم بر تیم را به شکل قابل قبولی کم کند؛ به همین علت آن‌ها تمام توان خود را به کار گرفتند تا در ملاقات با شاگردان عنایتی تیم برتر میدان لقب گیرند.


برچسب ها: استقلال لیگ برتر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *