لزوم ایجاد برادری و وحدت هر چه بیشتر در کشور

10:03 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۲۶۴
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به توطئه‌های دشمن در راستای وحدت‌شکنی مسلمانان گفت: باید وحدت و برادری را به خوبی میان یکدیگر برقرار کنیم تا به اهداف‌ دست یابیم.
_مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر با اشاره به فرا رسیدن هفته وحدت اظهار کرد: ایام پرفروغ میلاد پیامبر اکرم (ص) را تبریک می‌گوییم و ان شاءالله توجه به موضوع وحدت بتوانیم موفقیت‌ها را به پیش ببریم.

وی افزود: ما مدعی هستیم وحدت را بین فرق اسلامی برقرار می‌کنیم لذا این موضوع بین خودمان هم باید مدنظر باشد و با وحدت و برادری به اهداف دست یابیم.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: ان‌شاءالله همه مردم و ما در مسیر وحد گام برداریم و توطئه دشمنان که در راستای وحدت‌شکنی است را شکست دهیم و خنثی کنیم چرا که امروزه شیعه انگلیسی و داعش مدعی اسلام وحشیانه‌ترین اقدامات را به نام دین اسلام در افغانستان، ایران و کشور‌های دیگر انجام می‌دهند و همه این موضوعات برای وحدت‌شکنی در دنیای اسلام طراحی شده است.

چمران با اشاره به اینکه برخی‌ها هم دنبال مکتب‌های ساختگی هستند گفت: واقعیت اسلام توحید است و توحید بر مبنای وحدت قرار دارد که ان‌شالله خداوند توفیق و سعادت بدهد تا در مسیر وحدت و یکپارچگی گام برداریم.
 

برچسب ها: تهران شهرداری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *