استاندار خوزستان: ۷ طرح تأمین آب آشامیدنی برای رفع مشکل کم‌آبی استان در دست اجراست

10:25 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۲۴۴
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
استاندار خوزستان گفت: ۷ طرح تأمین آب آشامیدنی برای رفع مشکل کم‌آبی در استان خوزستان در دست اجراست؛ یکی از آن‌ها طرح غدیر است.
صادق خلیلیان در گفت‌وگو با میزان، با بیان اینکه چند اقدام اساسی برای پیگیری مطالبات مردم در استان خوزستان وجود دارد، گفت: ۷ طرح تامین آب آشامیدنی برای رفع مشکل کم آبی در استان خوزستان در دست اجراست؛ یکی از آن‌ها طرح غدیر است. 
 
وی ادامه داد: اجرای فاز ۲ طرح ۵۵۰ هزار هکتاری زمین‌های کشاورزی استان خوزستان نیز در دست اقدام است که در خصوص تأمین آب و مهندسی اراضی کشاورزی است تا توسعه مکانیزاسیون در این اراضی صورت بگیرد.

استاندار خوزستان یادآور شد: رسیدگی به فاضلاب شهرهای استان نیز در اولویت قرار دارد و باید شبکه‌های فاضلاب شهر‌های استان را تکمیل کنیم،

خلیلیان با بیان اینکه توسعه و افزایش کیفیت جاده‌های استان نیز در اولویت قرار دارد، افزود: برخی از راه‌های استان علیرغم اینکه چند دهه قبل باید تکمیل می‌شدند، همچنان نیم‌کاره رها شده‌اند. به‌طور مشخص طرح اتصال مرکز خوزستان به مناطق مرکزی کشور از طریق استان چهار محال و بختیاری مطرح است که آن را هم پیگیری می‌کنیم تا بتوانیم اعتبار ویژه‌ای برای تکمیل آن به دست بیاوریم. 

 

 
انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *