مهم‌ترین خبر‌های جامعه که در ۲۷ مهر ماه رخ داد

21:08 - 27 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۲۱۸
در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز بیست‌وهفتم مهرماه مشاهده می‌کنید.
- در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه را طی امروز بیست‌وهفتم مهرماه مشاهده می‌کنید.
 
معاون امور فرهنگی کمیته امداد، گفت:حمایت‌های کمیته امداد برای همه دانش آموزان تحت پوششی است که که انگیزه شرکت در کنکور داشتند، با توجه به بحران کرونا پلتفرم‌های آموزشی ما در قالب آموزش مجازی ارائه شده است از این رو با بهترین موسسات آموزشی کنکور برای آموزش این عزیزان قرار داد بسته و بهره مندی از این خدمات را اختیار این دانش آموزان قرار داده ایم. از این رو شاهد افزایش ۳۰ درصدی قبولی این عزیزان در کنکور ۱۴۰۰ بوده ایم.
 
یک فوق تخصص آسم و آلرژی به بیان توضیحاتی در خصوص واکسیناسیون افرادی که دچار آلرژی هستند، پرداخت.
 
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: سازمان زیباسازی شهری در دوره مدیریت شهری جدید به کمک سایر مجموعه‌های فرهنگی از جمله سازمان فرهنگی هنری شهرداری و معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری و هر ارگانی که ارتباطی با فرهنگ‌ساز‌ها در شهرداری دارد باید ظاهر شهر را طوری متعادل سازی کنند که شهر نمای خاکستری نداشته باشد.
 
رئیس سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان، گفت:ورود به سمپاد بر اساس توانایی‌های ذهنی افراد است نه امکانات مالی و طبقه اجتماعی، از این رو اگر احراز شود که دانش آموزانی توانایی پرداخت را ندارند تخفیفات جدی برای آن‌ها در نظر گرفته یا حتی از پرداخت آن معاف می‌شوند.
 
انگار برای متحول کردن شیوه عمل موزه‌ها لازم بوده که سایه تیره و تار ویروس کرونا بر سر زندگی بشر بیفتد تا تنبهی حاصل شود و موزه گردانان به صرافت تغییر الگو‌های مدیریتی و پیروی از تجارب فناورانه نوین بیفتند.
 
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: ضرورت دارد که مدارس به شکل منطقی و معقول بازگشایی شود و این تصمیم باید به گونه‌ای اجرا شود که دانش آموزان بتوانند از مدارس استفاده کنند و در عین حال زنجیره بیماری کرونا نیز قطع شود.
 

برچسب ها: سلامت آموزش شهری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *