ربیعی: ۶ بازیکن خود را در اختیار نداریم/ باخت فصل گذشته مقابل سپاهان را فراموش کردیم

20:49 - 26 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۰۹۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: نباید کاری به بازی سال گذشته داشته باشیم. پروژه‌های سال گذشته تمام شده است به نظرم سپاهان امسال کاملتر از سال گذشته است.

- محمد ربیعی در نشست خبری پیش از بازی مس رفسنجان مقابل سپاهان، اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*برای نویدکیا و سپاهان احترام زیادی قائل هستیم. سختی‌هایی هم برای این بازی پشت سر گذاشتیم.

*بیشتر از سی روز اردو‌های تدارکاتی پیش فصل را گذرانده‌ایم. قطعاً درهم تیم ما هم تیم‌های دیگر برای بازی اول به آمادگی آرمانی نرسیده‌اند. سعی می‌کنیم رفته رفته به هارمونی لازم برسیم.

*رقابت این دو تیم در فصل آینده بازی فنی باشد. در نهایت موقعیت از آن تیمی باشد که حقش باشد.

*از لحاظ ذهنی و تاکتیکی خود را آماده بازی کردیم.

*شکست سنگین فصل گذشته؟ ما سال قبل سه بازی رسمی و دو بازی دوستانه با سپاهان داشتیم. بازی برگشت در لیگ، روز خوب ما نبود و منجر به شکست ما شد. در پایان آن بازی هم اعلام کردم روز بد ما بود. در جام حذفی اگر یادتان باشد در دقیقه ۱۲۰ گل دریافت کردیم و نزدیک به ده دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم. کارشناسان گفتند تصمیم داور در خصوص اخراج بازیکن مس اشتباه بوده است. مانند سنوات گذشته برابر این اشتباهات سکوت می‌کنیم.

*سعی می‌کنیم در بازی فردا ما مولد اشتباهات نباشیم.

*سپاهان ۹۰ درصد تیم گذشته را حفظ کرده مغانلو و ریگی به تیم آن‌ها اضافه شده است؛ اما ۵۰ درصد تیم ما حفظ شده و بعضی بازیکنان خودمان را برای بازی فردا در اختیار نداریم. نباید کاری به بازی سال گذشته داشته باشیم. پروژه‌های سال گذشته تمام شده است به نظرم سپاهان امسال کاملتر از سال گذشته است.


*عقیل کعبی و مجید نصیری را به خاطر ابتلا کرونا در اختیار نداریم. سه بازیکن جدیداً به تیم ما اضافه شدند. شش بازیکن را برای این بازی در اختیار نداریم. بقیه بازیکنان، برای این بازی از نظر ذهنی آماده هستند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *