نویدکیا: سال گذشته مس ما را خیلی  اذیت کرد/ باید اما و اگرها را از تیم حذف کنیم

21:51 - 26 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۰۹۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: سال گذشته مس ما را خیلی  اذیت کرد، مخصوصا در بازی جام حذفی در اصفهان، در رفسنجان هم اذیت شدیم تا امتیاز بگیریم.

- محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی سپاهان اصفهان مقابل مس رفسنجان، اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*شروع لیگ است و اطلاعات زیادی از رقیبان نداریم، سعی کردیم بازیکنان از لحاظ بدنی و تاکتیکی آماده باشند، بازیکنان جدیدی اضافه شدند که سعی کردیم تا حد امکان از لحاظ تاکتیکی به تیم نزدیک‌تر شوند.

*باید سعی کنیم روز به روز هماهنگ‌تر شویم و تا جایی که امکان دارد بازی‌ها را خوب شروع کنیم با این وجود که می‌دانیم رقیب سرسختی داریم.

*سال گذشته مس ما را خیلی  اذیت کرد، مخصوصا در بازی جام حذفی در اصفهان، در رفسنجان هم اذیت شدیم تا امتیاز بگیریم و قطعا روز سختی داریم و باید مراقب باشیم، چون نفرات خوبی اضافه شده و تیم بهتری نسبت به سال گذشته شدند که این موضوع ما را اذیت خواهد کرد. امیدوارم بازی خوبی شود و هواداران لذت ببرند.

*از دست دادن قهرمانی در فصل قبل؟ این واقعیتی است که‌ نمی‌شود از آن فرار کرد، سال گذشته دو تیمی که‌ در لیگ برتر اوت شدند و به دسته پایین‌تر رفتند به هرکدام ۲ امتیاز حساس دادیم، همین ۲ امتیاز که به ماشین‌سازی و سایپا‌ دادیم می‌توانست ما‌ را قهرمان کند.

* این واقعیت‌ها در فوتبال وجود دارد، ممکن است روزی خیلی خوب باشیم ولی نتایج خوبی نگیریم یا روز خوبی نداشته باشیم و تیم ببرد؛ باید اما و اگرها را از تیم حذف کنیم و با فوتبال منطقی که بازی می‌کنیم امتیازات خوبی جمع کنیم.

*تا زمانی که‌ لیگ شروع نشود نمی‌شود خیلی در این مورد صحبت کرد، نیاز است تیم شرایط خودش را پیدا کند؛ حسن بزرگی که‌ داشتیم به جز بازیکنانی که‌ به اروپا رفتند بقیه در تیم ماندند؛ امیدوارم بتوانیم نتیجه‌ خوبی کسب کنیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم ولی تا زمانی که‌ وارد مسابقات نشویم و شرایط تیم را نسنجیم، نمی‌توان خیلی صحبت کرد.

*از هواداران می‌خواهم  مراقب باشند؛ محبت‌هایشان به ما انرژی می‌دهد ولی مراقبت کنند‌ که مخصوصا از هتل به استادیوم تیم به موقع برسد که مشکلی پیش نیاید.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *