دلیل مقاومت عزیزی‌خادم برای عدم برگزاری جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال چیست؟

15:19 - 26 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۰۶۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
با گذشت نزدیک به ۲ ماه از آخرین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، همچنان خبری از برگزاری جلسه جدیدی نیست؛ این اتفاق درحالی رخ داده که ابهامات زیادی درباره فدراسیون عزیزی خادم به وجود آمده است.

- آخرین جلسه جمعی اعضای هیئت رئیسه فدراسیون شهاب‌الدین عزیزی‌خادم سوم شهریور ماه بود و در ۵۵ روز گذشته به رغم اتفاقات مختلف و حواشی رخ داده برای فوتبال ایران و درحالی که این فدراسیون با چالش بزرگ اساسنامه روبروست؛ فعالیت خلاف اساسنامه تعدادی از نواب رئیسش خبرساز شده و همچنین ابهاماتی، چون ماجرای قرارداد اجاره VAR یا ناتوانی در برگزاری مسابقات ملی با تماشاگر و محروم شدن تیم ملی از تماشاگرانش در بازی با کره با انتقادات بسیاری روبرو شد.

از سوی دیگر اوضاع نا به سامان فوتسال پس از ناکامی در جام جهانی هم با انتقاد اهالی این رشته روبروست، اما عزیزی خادم و دبیرش همچنان از برگزاری جلسه هیئت رئیسه طفره می‌روند؛ جلساتی که در آن تعدادی از اعضای معترض هیئت رئیسه خواهان شفاف‌سازی درباره پرسش‌های ایجاد شده برای افکار عمومی باشند.

یکی از سوالات و چالش‌هایی منتقدان هیئت رئیسه ارائه برنامه زمان‌بندی برای برگزاری مجمع و تعیین تکلیف نواب رئیس اول و دوم است؛ دو نایب رئیسی که با سرپرستی اداره می‌شوند و ماه‌هاست فعالیت سرپرستانی‌شان غیرقانونی و تخلف است. منتقدان البته خواهان پاسخ به ابهامات درباره مسائل غیر فوتبالی شهره موسوی نایب رئیس فوتبال هستند که حاشیه‌هایش بر فوتبال هم سایه انداخته است.

به این‌ها البته پرسش‌های مهم درباره ماجرای قرارداد شرکت بلژیکی برای ورود بی‌ثمر سیستم کمک داور ویدئویی به کشور، مسیر رسیدگی به پرونده شکایت ویلموتس و کم‌کاری‌های صورت گرفته درباره برگزاری بازی با تماشاگر در مسابقه ملی با کره و حاشیه‌های مربوط به کمیته بی سرپرست فوتسال هم باید اضافه کرد.مهرداد
|
-
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
0
0
جو سازی الکی نکنید عزیزی خادم باسواد ترین و تواناترین مدیر ورزشی کشور بعد از صفایی فرهانی است
مهرداد
|
-
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۹
0
0
جو سازی الکی نکنید عزیزی خادم باسواد ترین و تواناترین مدیر ورزشی کشور بعد از صفایی فرهانی است
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *