پنجره صنعت نفت باز می‌شود/ تلاش آبادانی‌ها برای توافق و جلب رضایت طلبکاران

14:28 - 26 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۰۶۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان برای حل مشکل ثبت قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم از طلبکاران مهلت می‌گیرند.

- باشگاه صنعت نفت آبادان به دلیل بدهی به شش بازیکن از پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود. از این رو در آستانه رقابت‌های لیگ برتر هنوز قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم ثبت نشده است. مسئولان باشگاه صنعت نفت هنوز موفق نشدند بودجه‌ای برای تامین مخارج خود دریافت کنند از این رو مذاکره با طلبکاران را آغاز کردند تا در صورت امکان از آن‌ها مهلت گرفته و بتواند حداقل قرارداد‌های جدید خود را ثبت کنند.

گویا مذاکرات آن‌ها با شش بازیکن طلبکار شان نتیجه داده است و قرار است طی مهلتی که از آن‌ها گرفتند پنجره شان باز شود. مبلغ کل بدهی باشگاه صنعت نفت به این شش بازیکن چیزی معادله یک و نیم میلیارد تومان است. طبیعی است تیمی که بودجه کافی برای هدایت تیم خود ندارد بدهی‌های کمتری هم دارد و جالب اینکه حتی توان پرداخت این بدهی اندک را هم ندارد.

به نظر می‌رسد پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه صنعت نفت طی توافقی که با این بازیکنان انجام دادند باز شود و کارت بازیکنان قبل از دیدار هفته اول صادر خواهد شد. با این حال تنها مشکل صنعت نفت بدهی‌های این تیم نیست بلکه سرمربی آن‌ها نیز علاوه‌ بر کرونا به دلیل محرومیت به جا مانده از فصل قبل نمی‌تواند تیمش را در بازی هفته اول تا چهارم همراهی کند.

پیش از این گفته شده بود این مربی دو هفته اول لیگ را به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی در خصوص ابتلا به بیماری کرونا از دست داده است.

با این حال منصوریان براساس آنچه پیش از این کمیته انضباطی اعلام کرده بود به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقات در جریان بازی تیم آلومینیوم اراک و گل‌گهر سیرجان از سری رقابت‌های جام حذفی از همراهی تیمش در ۳ بازی رسمی محروم است. از این رو وی در ۳ هفته اول لیگ تیمش را همراهی نمی‌کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *