اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس با رئیس‌جمهور دیدار می‌کنند

11:24 - 26 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۹۷۳
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تشریک مساعی و انتقال نقطه نظرات و تحلیل‌های این کمیسیون به رئیس جمهور محترم، اعضای کمیسیون تا آخر همین هفته با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی جلسه خواهد داشت.
محمود عباس‌زاده مشکینی در گفت‌و‌گو با میزان، گفت: به منظور تشریک مساعی و انتقال نقطه نظرات و تحلیل‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور محترم، اعضای کمیسیون تا آخر همین هفته با آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی جلسه خواهد داشت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این نشست اهم مسائل و چالش‌های داخلی و خارجی مرتبط با امنیت ملی و سیاست خارجی بلا واسطه با رئیس جمهور محترم در میان گذاشته می‌شود و اعضای کمیسیون نظرات رئیس محترم قوه مجریه در باب مسائل مختلف مرتبط با امنیت ملی و سیاست خارجی را می‌شنوند.
 
کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۳۷ قانون «آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی»، برای انجام وظایف محوله در حوزه سیاست و روابط خارجی، سیاست داخلی، شوراها، شهرداری‌ها، اطلاعات و امنیت داخلی، دفاع و امنیت خارجی و ثبت‌احوال مطابق ضوابط این آیین‌نامه تشکیل‌شده است.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *