واکنش تلویحی وزیر کشور به اظهارات مقامات باکو/ صحت عمل ما در مبارزه با مواد مخدر شهدای ناجاست

15:31 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۸۱۱
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
وزیر کشور گفت: نیروی انتظامی استوارانه و مردانه در این راه ایستاده و ما نیز به آن افتخار می‌کنیم، از سویی عده‌ای حرف‌های بی‌منطق و ماجراجویانه می‌زنند، اما ما می‌گوییم که سند صحت عمل کشور در مبارزه با مواد مخدر، شهدای بزرگ نیروی انتظامی در عرصه این مبارزه است.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در حاشیه نشست فصلی فرماندهان، رؤسا و معاونان ناجا که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، گفت: هدف اصلی از برگزاری این نشست با حضور فرماندهان، رؤسا و معاونان ناجا، عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و تشکر از زحمات تمامی مسئولان، فرماندهان و سربازان جان برکف ناجا است.

جانشین فرماندهی کل نیرو‌های مسلح در امور ناجا در ادامه با بیان اینکه مجموعه کارکنان پلیس، پاسداران نظم و امنیت در کشور هستند و گفت: امنیت امروز را مدیون حضور این عزیزان هستیم و به تعبیر فرماندهی معظم کل قوا، نیروی انتظامی از ستون‌های استوار امنیت در کشور است.

وزیر کشور با بیان اینکه یکی دیگر از اهداف حضور در این جلسه بررسی اقداماتِ در دستور کار نیروی انتظامی است، عنوان کرد: کار‌های بسیار مهمی در نیروی انتظامی خصوصا در حوزه هوشمندسازی پلیس انجام شده است؛ با تحقق پلیس هوشمند یک گام بسیار بزرگ در ارتقاء نیروی انتظامی برداشته خواهد شد.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی محور تامین امنیت عمومی و اجتماعی در کشور است؛ از اینرو تمامی دستگاه‌ها باید برای رفع نیازمندی‌های ناجا هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.

 وحیدی خاطر نشان کرد: امروز نیروی انتظامی از ظرفیت‌های ارزشمندی برخوردار و همچنین با بهره مندی از فناوری‌های روز به عنوان نیروی حرفه‌ای مطرح است؛ ضمن اینکه نیروی انتظامی دارای نیرو‌های جان برکفی است که در تامین امنیت کشور و مردم و همچنین مبارزه با قاچاق مواد مخدر و هرآنچه که جوانان این کشور را به تباهی می‌کشاند مبارزه می‌کنند.

وزیر کشور گفت: نیروی انتظامی استوارانه و مردانه در این راه ایستاده و ما نیز به آن افتخار می‌کنیم، از سویی عده‌ای حرف‌های بی منطق و ماجراجویانه می‌زنند، اما ما می‌گوییم که سند صحت عمل کشور در مبارزه با مواد مخدر، شهدای بزرگ نیروی انتظامی در عرصه این مبارزه است.

جانشین فرماندهی کل نیرو‌های مسلح در امور ناجا در پایان در خصوص هوشمندسازی پلیس هم گفت: به کارگیری فناوری‌های روز، چابک سازی و پاسخ به هنگام، توسعه اشراف اطلاعاتی و استفاده از ظرفیت‌های برون سازمانی برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر از محور‌های اصلی پلیس هوشمند است که در این راستا اقدامات مطلوبی انجام شده است.
 
 
انتهای پیام/ 


سید
|
-
|
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
0
همچنان شاهد مواضع منفعلانه مقامات جمهوری اسلامی در مقابل آذربایجان هستیم
سید
|
-
|
۲۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
0
همچنان شاهد مواضع منفعلانه مقامات جمهوری اسلامی در مقابل آذربایجان هستیم
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *