علوی: منتظریم سازمان لیگ زمان بازی با پرسپولیس را اعلام کند

15:08 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۷۹۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیر تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با توجه به اینکه سازمان لیگ داوران بازی تیم ما و پرسپولیس را اعلام کرده است منتظریم تا زمان بازی را نیز مشخص کند.

سیدمحمد علوی در گفت‌وگو با میزان، درباره زمان بازی فولاد خوزستان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: سازمان لیگ اسامی داوران دیدار فولاد و پرسپولیس را اعلام کرده و منتظریم تا تاریخ و روز بازی را هم اعلام کند. تاکنون زمان مشخصی برای این بازی به ما اعلام نشده، از این رو طبق برنامه از پیش تعیین شده تمرینات را پیش می‌بریم. با توجه به این که داوران را اعلام کردند، به نظر می‌رسد بازی هفته اول قبل از دیدار با آلومینیوم برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه فولاد باز شده، در مورد قرارداد برخی بازیکنان که هنوز در هیئت فوتبال ثبت نشده است، گفت: قرارداد تمام بازیکنانی که جذب کردیم به ثبت رسیده است. برای بازیکنان جدید هم منتظر هستیم تا تکلیفشان مشخص شود و در صورت نیاز جذب تیم شوند. در حال حاضر تیم آماده شروع مسابقات لیگ برتر است و تمرینات به خوبی پیش می‌روند. امیدوارم با اعلام زمان بازی با تیم پرسپولیس تکلیف تیم ما برای شروع لیگ سریعتر مشخص شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *