سجادی: کرونا ۲ سال است که به ورزش آسیب زده است/ هدفمان احیای ورزش در دوران پساکرونا است

12:11 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۷۲۸
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
وزیر ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش و جوانان و همچنان پای آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایستاده اند.

- طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سید حمید سجادی در حاشیه تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان‌های امام راحل با تبریک فرا رسیدن روز ملی تربیت بدنی و ورزش گفت: ستاد برگزاری این هفته چندی پیش در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد که یکی از برنامه‌های ارزشمند این ستاد حضور جامعه ورزش و جوانان روز قبل از آغاز هفته تربیت بدنی در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی بود.

سجادی با بیان اینکه همواره جامعه ورزش در تمام عرصه‌ها اثرگذار بوده است گفت: هدف این برنامه این است که بگوییم جامعه ورزش و جوانان و همچنان پای آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایستاده اند.

وزیر ورزش و جوانان همچنین در خصوص برنامه‌های هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: در طول این هفته رویکرد کلی ما توسعه ورزش همگانی و احیای این بخش از ورزش در دوران پسا کرونا است.

وی تصریح کرد: نزدیک به دو سال است که به دلیل شیوع ویروس کرونا ورزش آسیب دیده و مردم با ورزش فاصله گرفته اند، اما با همه فراز و فرود‌ها و به لطف برنامه‌ریزی‌ها برای واکسیناسیون، شرایط رو به بهبود است و امیدواریم با برنامه‌های مختلف ورزشی وظایف خود را در قبال مردم انجام دهیم و مردم بتوانند به زندگی عادی خود برگردند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: این پیام را به مردم در هفته تربیت بدنی می‌دهیم که ورزش همچنان زنده و موتور تولید عزت و امید کشور خواهد بود.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *