شهردار تهران به دلیل مشکلات جسمانی راهی بیمارستان شد؟

9:40 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۶۶۷
رئیس شورای شهر تهران گفت: جلسه امروز قرار بود با حضور شهردار برگزار شود و فرصتی باشد تا شهرداران جدید مناطق به اعضای شورا معرفی شوند، اما آقای زاکانی شرایط جسمانی خوبی نداشتند و روانه بیمارستان شدند.

_مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در ابتدای جلسه پانزدهم شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور خود گفت: شنبه ۲۴ مهرماه روز ملی پارالمپیک بود ما حق جانبازان و معلولین عزیز را گرامی می داریم و از موفقیت هایی که در مسابقات امسال پاراالمپیک نصیب آنها شد خوشحالیم.

وی ادامه داد: فردا روز تربیت بدنی و ورزش است و به همه ورزشکاران این روز را تبریک می گویم و امیدوارم ورزش همگانی و تربیت بدنی عمومی در شهر جا بیفتند و شهرداری که متولی ورزش همگانی بوده باز هم در این زمینه برنامه های خوبی برای تشویق مردم به ورزش همگانی با رعایت شرایط کرونایی داشته باشند.

چمران گفت:۲۴ مهر سالگرد حادثه به آتش کشیدن مسجد جامع تهران است، عده ای مزدوران خود را اجیر و منجر به شهادت ۲ نفر شدند و حادثه مهمی بود.

وی ادامه داد: جلسه امروز قرار بود با حضور شهردار برگزار شود و فرصتی باشد تا شهرداران جدید مناطق به اعضای شورا معرفی شوند، اما آقای زاکانی شرایط جسمانی خوبی نداشتند و روانه بیمارستان شدند.

بعد از اعلام چمران، نماینده شهرداری در شورا با رئیس شورا صحبت کرد و چمران نیز گفت صبح با آقای زاکانی صحبت کرده‌ و به دلیل مشکلات جسمانی راهی درمانگاه شده است.


برچسب ها: تهران شهرداری

ناشناس
|
-
|
۱۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
0
مصلحتي بوده
ناشناس
|
-
|
۱۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
0
مصلحتي بوده
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *