بازدید میدانی معاون اجتماعی دادگستری خراسان جنوبی از جاده روستای حسین‌آباد

11:31 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۶۵۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان جنوبی ضمن بازدید از محل مسدود شدن جاده روستای حسین‌آباد به جاده کمربندی گفت: مسدودسازی مسیر با هدف پیشگیری از تصادفات مخاطره‌آمیز و پیشگیری از حوادث ناگوار احتمالی بوده‌است.

- حجت‌الاسلام وحدانی‌نیا معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان جنوبی، از محل مسدود شدن جاده روستای حسین‌آباد به جاده کمربندی به صورت میدانی بازدید کرد.

در این بازدید، سرهنگ خسروی فرمانده پلیس راهور شهرستان بیرجند، سروری عضو شورای شهر و نماینده شهرداری حضور داشتند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان جنوبی، در جمع اهالی محل حاضر و ضمن دعوت به آرامش اهالی، اظهار کرد: مسدودسازی مسیر با هدف پیشگیری از تصادفات مخاطره‌آمیز و پیشگیری از حوادث ناگوار احتمالی بوده‌است.

حجت‌الاسلام وحدانی‌نیا ادامه داد: ایجاد خاکریز در مسیر جاده روستای حسین‌آباد توسط افرادی اگرچه با هدف سهولت تردد، مسدود شده‌است؛ اما غافل از این که چه خطراتی به دنبال دارد توجیه پذیر نبوده و نیست.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان جنوبی تصریح کرد: اهالی محل باید از اقدام پیشگیرانه با هدف جلوگیری از تصادفات خطرساز که با تدبیر انجام گرفته استقبال کنند.

حجت‌الاسلام وحدانی‌نیا با اشاره به ایجاد مانع و خاکریز دومی که مسیر جاده روستا به جاده کمربندی را مسدود کرده است افزود: این مانع و ایجاد خاکریز دوم ضرورتی نداشته؛ لذا باید درخواست اهالی محل در تدبیر معبر ورودی به کمربندی با لحاظ تدابیر پیشگیرانه از تصادفات خطر ساز با طرح در شورای ترافیک و از مجاری قانونی پیگیری شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *