محسن اسلامی مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور شد

16:52 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۵۸۸
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
وزیر کشور در حکمی محسن اسلامی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در حکمی محسن اسلامی را به‌سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

نظر به مراتب تعهد و تجارب موثر، به موجب این حکم جناب‌عالی را به سمت مدیرکل دفتر امور سیاسی منصوب می‌نمایم.

بررسی و تحلیل مسائل و رویداد‌های سیاسی کشور، فراهم آوردن زمینه اجرای مطلوب و کارآمد قانون احزاب و تشکل‌ها، پیگیری امور مربوط به اقلیت‌های دینی، مذهبی، فرق و اقوام ایرانی، برگزاری منظم جلسات کمیسیون‌های کارگری و دانشجویی شورای امنیت کشور و پیگیری امور و مصوبات آن را از جمله مواردی است که انتظار می رود، مدیرکل جدید دفتر امور سیاسی با برنامه‌ریزی دقیق، هدفمند و مبتنی بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش نماید.

محسن اسلامی که امروز با حکم وزیر کشور، جایگزین حمزه امرائی شد، دانش آموخته دکترای روابط بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس است.

وی دارای تالیفات و مقالات متعدد در حوزه علوم سیاسی و روابط بین‌الملل است و مسئولیت‌های مختلف اجرائی از جمله؛ مدیرکل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، مشاور معاون آموزش و پژوهش وزارت امور خارجه، رایزن علمی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد و مشاور دبیر شورای راهبردی روابط خارجی را در سوابق خدمتی پیشین خود تجربه کرده است.

 

 
انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *