نصیریان: حضور در جشنواره برایم مهم نیست کیفیت کار اولویتم است

8:00 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۵۸۵
بازیگر نقش بزرگ آقا در سریال «شهرزاد» گفت: امسال تنها در یک فیلم سینمایی به نام «روشنایی» به ایفای نقش پرداختم که نمی‌خواهم پیرامون مضمون و شخصیتی که به ایفای آن پرداختم صحبتی کنم تا وقتی که اکران شود.

گفت‌وگو از مهدیار حسن پور - علی نصیریان در گفت‌وگو با میزان پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها مشغول هیچ کاری نه در سینما و نه در تلویزیون نیستم و بیشتر وقتم را در خانه سپری می‌کنم.

وی پیرامون بازی خود در یک فیلم سینمایی بیان کرد: امسال تنها در فیلم سینمایی «روشنایی» به ایفای نقش پرداختم که نمی‌خواهم پیرامون مضمون و شخصیتی که به ایفای آن پرداختم صحبتی کنم تا وقتی که اکران شود.

بازیگر سریال «میوه ممنوعه» پیرامون اینکه فیلم سینمایی «روشنایی» امسال در جشنواره فیلم فجر چهلم حضور پیدا می‌کند یا خیر بیان کرد: از اینکه این فیلم سینمایی در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا می‌کند یا نه خبری ندارم و برایم مهم هم نیست که این اتفاق بیفتد یا نیفتد بلکه برای من نتیجه و کیفیت یک اثر با اهمیت است نه چیز دیگری.

نصیریان با اشاره به تزریق واکسن کرونا خاطرنشان کرد: من دو دوز واکسن کرونا را زمان زیادی است که تزریق کرده‌ام و هیچ عوارضی هم نداشتم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *