وزیر راه مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد

15:41 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۵۴۳
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
وزیر راه و شهرسازی طی حکمی معاون وزیر ، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران را به مدت ۴ سال، منصوب کرد.
- بنا به اعلام وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی در حکمی خطاب به سیدمیعاد صالحی، وی را به سمت معاون وزیر و رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به مدت ۴ سال، منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: با توجه به پیشنهاد اینجانب و مصوبه مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده مورخ ۲۱ مهر ۱۴۰۰ و تصویب هیئت‌وزیران در تاریخ ۲۱ مهر ۱۴۰۰، نظر به تعهد، تخصص و سوابق درخشان علمی و نخبگانی و مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم به مدت ۴ سال به سمت معاون وزیر و رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.

در این راستا، رعایت اصول تحول‌گرایی انقلابی، کارآمدی و فسادستیزی و تلاش در خصوص توسعه و تقویت ظرفیت حمل و نقل ریلی کشور، ارتقای سطح فناوری و بهره‌وری، رفع انحصار در حوزه تامین، تعیین‌تکلیف و راهبری پروژه‌های جاری و آتی ریلی از جمله کریدور‌های بین‌المللی ترانزیتی و خطوط حمل و نقل ریلی پرسرعت و برقی، استفاده از جوانان نخبه، توانمند و با انگیزه و همچنین چابک‌سازی و اصلاح فرآیند‌های سازمانی موردانتظار است. توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.
 
 
 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *