پرداخت ۲۷۰ میلیارد ریال به وزارت آموزش و پرورش

15:42 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۵۳۶
دسته بندی: اقتصاد ، اقتصاد ایران
در راستای اجرای فعالیت‌های پرورشی و امور تربیتی دانش آموزان و کاهش آسیب‌های اجتماعی و پژوهشی ۲۷۰ میلیارد ریال به وزارت آموزش و پرورش پرداخت شد.
- بنا به اعلام روابط عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور، امید حاجتی ازپرداخت ۲۷۰ میلیارد ریال به حساب وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: با هدف تقویت و انجام فعالیت پرورشی و امور تربیتی دانش آموزان و همچنین کاهش آسیب‌های اجتماعی این مبلغ به وزارت آموزش و پرورش پرداخت شد.

وی اعلام کرد: این مبلغ به وزارت آموزش و پرورش برای اجرای فعالیت‌های فرهنگی و تربیتی پرداخت شده تا دانش آموزان از لحاظ علمی رشد کنند و آسیب‌های اجتماعی در حوزه دانش آموزان کاهش یابد.

رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور تشریح کرد: از محل اجرای بند (۳۹) مصارف جدول تبصره (۱۴) قانون بودجه ۱۴۰۰ کل کشور مبلغ ۲۳۰ میلیارد ریال به وزارت آموزش و پرورش کشور پرداخت تا در جهت نیل به اهداف پرورشی اقدام شود.

وی همچنین اظهار داشت در اجرای بند مذکور برای انجام مطالعات آموزشی و پژوهشی مبلغ ۴۰ میلیارد ریال نیز به سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش پرداخت شد تا در این زمینه و به شکل کارشناسی هزینه گردد تا جمعا ۲۷۰ میلیارد ریال به این وزارت خانه پرداخته شده باشد.
 
 

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *