بیش از ۸۵ درصد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان واکسینه شده اند

1:25 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۵۳۵
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، گفت‌:دانشجویان این دانشگاه همزمان با فرهنگیان کل کشور واکسینه و در حال حاضر بیش از ۸۵ درصد از جمعیت آن‌ها واکسینه شده اند.
پرویزانصاری معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با میزان در مورد پوشش واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه گفت:دانشجویان این دانشگاه همزمان با فرهنگیان کل کشور واکسینه و در حال حاضر بیش از ۸۵ درصد از جمعیت آن‌ها واکسینه شده اند.

وی در مورد واکسیناسیون دانشجویان نو ورود این دانشگاه گفت، برخی از دانشجویان به واسطه شرایط سنی در برخی از شهر‌ها واکسینه شده اند، اما برای واکسیناسیون این عزیزان نیز همزمان با شروع سال تحصیلی برنامه داریم.

انصاری در مورد شیوه آموزش در این دانشگاه گفت: ما تابع دستورات ستاد ملی کرونا و وزارت علوم هستیم ترم آینده حتما حضوری و این ترم بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا با شیب کم در صورت اعلام منابع ذی صلاح آموزش حضوری را خواهیم داشت.

 وی ادامه داد:به طور کلی دانشگاه این آمادگی را دارد که به سوی آموزش حضوری برود، اما به طور کلی تابع دستورات ستاد کرونا هستیم.

وی در مورد میزان پذیرش دانشجو در این دانشگاه گفت: در سال جاری ۲۵ هزار دانشجو پذیرش کردیم که نسبت به سال گذشته نزدیک به هزار ظرفیت جدید ایجاد شده است.

وی در پایان گفت: یکی از دلایل این افزایش ظرفیت ورود رشته جدید آموزش علوم تجربی است، بیش از ده سال بود که ما دبیر علوم تجربی تربیت نکرده بودیم و هیچ دانشگاهی تا به حال کارشناسی پیوسته این رشته را نداشته است در سال تحصیلی جدید بیش از ۵۰۰ ظرفیت برای این رشته بوده است.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *