تقدیر از دانشجویان دانشگاه آزاد در المپیک، پارالمپیک و مسابقات جهانی کشتی

14:48 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۵۱۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد از برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان این دانشگاه در بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و همچنین مسابقات جهانی کشتی در هفته جاری خبر داد.

- طبق اعلام روابط عمومی مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، امیرعباس لشگری اظهار داشت: با توجه به افتخارآفرینی دانشجویان قهرمان دانشگاه آزاد اسلامی در آوردگاه المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن و همچنین مسابقات جهانی کشتی آزاد و فرنگی ۲۰۲۱ اسلو، آیین تجلیل از آن‌ها صبح چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات کتابخانه زنده یاد دکتر حسن حبیبی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: این مراسم با حضور محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، معاونان و سایر مسئولان عالی رتبه دانشگاه و همچنین شماری از مسئولان و شخصیت‌های ورزشی کشور برگزار می‌شود.

لشگری افزود: باعث مسرت و افتخار است که دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر موفقیت در عرصه‌های علمی و پژوهشی، در ورزش دانشجویی، قهرمانی و ملی نیز همچون نگینی می‌درخشد و امیدواریم موفقیت‌های قهرمانان ورزشی این دانشگاه در عرصه‌های داخلی و بین المللی بیش از پیش ادامه داشته باشد.


برچسب ها: المپیک

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *