نصب ۷۰۰ متر نیوجرسی در خیابان شهید رجایی

10:28 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۳۴۸
مصطفی زینی وند از ایمن سازی حد فاصل خیابان شهید رجایی پل شهدای خبرنگار تا تقاطع بیمارستان شهدای هفتم تیر با نصب نیوجرسی در رفیوژ وسط خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ مصطفی زینی وند رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: حد فاصل خیابان شهید رجایی پل شهدای خبرنگار تا تقاطع بیمارستان شهدای هفتم تیر ایمن سازی گردید و نیوجرسی به جای گاردریل و نرده‌های فلزی در رفیوژ وسط نصب شد.

وی ادامه داد: این اقدام سبب جلوگیری از تردد عرضی عابرین پیاده، جلوگیری از تابش نور چراغ خودرو‌ها به چشم رانندگان مسیر مقابل در شب و همچنین رفع دغدغه تعمیر و نگهداری گاردریل و نرده‌های فلزی گردیده است.

رییس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: کار این ایمن سازی به اتمام رسیده و طول نیوجرسی‌ها در حدود ۷۰۰ متر بوده که تمامی آن‌ها نصب شده اند.
 
بیشتر بخوانید:

وی افزود: در فاز نخست این طرح که در سال گذشته انجام شد، گاردریل‌های رفیوژ وسط حد فاصل پل آزادگان تا تقاطع سیزده آبان جمع آوری و به جای آن نیوجرسی نصب شده بود که بازخورد‌های مثبت و خوبی داشت.

زینی وند گفت: با این اقدام که با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه بیست انجام شده، خیابان شهید رجایی به مراتب ایمن‌تر از قبل شده است.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *