وزیر اطلاعات به کمیسیون امنیت ملی می‌رود

14:44 - 23 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۲۴۸
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آینده در نشست مشترک و در ادامه بررسی آخرین اخبار و تحولات میزبان وزیر اطلاعات و معاونان وی خواهند بود.
- بنا به اعلام خانه ملت، مروری بر آخرین اخبار و تحولات و همچنین استماع گزارش هیئت اعزامی کمیسیون به منظور بازدید از مناطق مرزی استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و نشست با مسئولان مناطق مزبور در دستورکار  روز یکشنبه (٢۵ مهرماه) هفته آتی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

در این میان نمایندگان در این روز به بررسی ابعاد مرتبط با اجرای جز ٣ بند ب تبصره ١ قانون بودجه سال ١۴٠٠ با حضور مسئولان و همچنین ادامه بررسی و جمع بندی نهایی لایحه تصویب کنوانسیون سازمان ملل متحد درباره موافقتنامه‌های حل و فصل بین المللی ناشی از میانجیگری (مطروحه در کمیته روابط خارجی) خواهند پرداخت.

همچنین ادامه بررسی پیرامون آخرین اخبار و تحولات در نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی وزیر اطلاعات و معاونان وی نیز از دیگر دستورکار‌های نمایندگان است.

گفتنی است، اعضای کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی قوه مقننه نیز در روز یکشنبه هفته آینده به ادامه بررسی طرح ساماندهی و تعیین تکلیف مشمولان غایب خدمت وظیفه عمومی ب- قانون وظیفه عمومی می‌پردازند.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *