رسیدگی به مسائل و مشکلات زندانیان زندان مرکزی کرمانشاه در جریان بازدید مسئولان قضایی

10:01 - 23 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۱۶۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه و ۳۲ تن از قضات محاکم انقلاب، دادسرا و اجرای احکام کیفری به صورت همزمان از زندان مرکزی استان در راستای اجرای سیاست‌های رئیس قوه قضائیه مبنی بر رسیدگی به وضعیت زندانیان در زندان ها، بازدید و به مسائل و مشکلات زندانیان و تقاضای آنان پاسخ دادند.

-  رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه و ۳۲ تن از قضات محاکم انقلاب، دادسرا و اجرای احکام کیفری به صورت همزمان از زندان مرکزی استان در راستای اجرای سیاست‌های رئیس قوه قضائیه مبنی بر رسیدگی به وضعیت زندانیان در زندان ها، بازدید و به مسائل و مشکلات زندانیان و تقاضای آنان پاسخ دادند.

توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان در حاشیه این بازدید گفت: در این بازدیدها، تسهیلات قضایی و ارفاقات قانونی، اعطای مرخصی پایان حبس، آزادی مشروط و مسائلی از این دست به زندانیان واجد شرایط اعطاء می‌شود.

وی اضافه کرد: با توجه به ضرورت پایش پرونده زندانیان و سرکشی دوره‌ای از زندان ها، مشکلات زندانیان توسط قضات چهره به چهره بررسی شد و مقرر گردید که این بازدید‌ها به صورت مستمر برگزار شود.

توسلی زاده یادآور شد: در بازدید از زندان‌ها علاوه بر رسیدگی به پرونده قضایی زندانیان، وضعیت زندان‌ها از نظر رفاهی، بهداشتی، غذایی نیز مورد بررسی قرار گرفت و بازدید میدانی از برخی بند‌های زندان صورت گرفت.

لازم به ذکر است در بازدید مسؤولین قضایی کرمانشاه از زندان استان علاوه بر رئیس کل دادگستری، دادستان مرکز استان و ۳۲ نفر از قضات محاکم مختلف با زندانیان دیدار چهره به چهره داشته و مشکلات قضایی زندانیان را بررسی و دستورات قضایی لازم را صادر کردند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *