سجادی: توقع از ورزش ایران بالا رفته/ مردم انتظار کسب مدال‌های متنوع دارند

18:23 - 22 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۱۳۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
وزیر ورزش و جوانان گفت: الگوی حجاب ورزشکاران ایرانی الگوی بسیاری از کشور‌های اسلامی شده است.
- طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی در دیدار با آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در قم، با تاکید بر اینکه تجربه ورزش همگانی در دنیا یک تجربه موفق و امتحان پس داده است، گفت: حمایت از ورزش همگانی بصورت جدی مورد تاکید وزارت خانه و دولت سیزدهم است.

وی در این جلسه، بیان کرد: بنده ۱۷ سال در رشته دوومیدانی فعالیت کردم و هنوز برخی رکورد‌های بنده که از آن خود کرده ام به آن دست نیافته‌اند و این قبیل مسائل یکی از دغدغه‌های امروز ورزش کشور است.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: توقع از ورزش ایران بالا رفته و در هر رویداد ورزشی که برگزار می‌شود مردم به دلیل نتایج درخشان گذشته انتظار کسب مدال‌های متنوع دارند.

وی افزود: وجود روحیه و مدیریت انقلابی در ورزش جانبازان و معلولین سبب شده تا عملکرد تیم‌های پارالمپیکی کشور همیشه قابل دفاع و درخشان باشد.

سجادی یادآور شد: سند تحول ورزش کشور تدوین شده و تلاش می‌شود در قالب حرکت‌های ترکیبی با سایر نهاد‌ها تحول شگرفی در ورزش کشور به وجود بیاید.

وی با اشاره به رویکرد وزارت ورزش و جوانان در حمایت از ورزش بانوان، خاطرنشان کرد: الگوی حجاب ورزشکاران ایرانی ایده و الگوی بسیاری از کشور‌های اسلامی شده است.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *