تقدیر رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از فرمانده مرزبانی

14:24 - 22 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۶۰۷۱
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار حسین‌خانی فرمانده مرزبانی استان دیدار وضمن گرامیداشت یاد ونام شهدای ناجا ایام این هفته را به وی ومجموعه مرزبانی استان تبریک گفت.
- ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار حسین‌خانی فرمانده مرزبانی استان دیدار وضمن گرامیداشت یاد ونام شهدای ناجا ایام این هفته را به وی ومجموعه مرزبانی استان تبریک گفت.

عتباتی طی صحبت‌هایی مرزبانان شجاع وجان برکف مرزبانی را تامین کنند گان امنیت،آرامش کشور خواند واین دلیر مردان را مایه سرافرازی کشور عزیزمان عنوان کرد.

عتباتی، در بخش دیگری از صحبت خود به حساسیت واستراتژیک بودن مرز‌های استان آذربایجان غربی اشاره داشت وگفت: مرز‌های استان اگر کنترل نشود دروازه ورود بسیاری از جرایم وآسیب‌ها به استان وکشور خواهد بود، ولی نیرو‌های مرزبانی ثابت کرده اند که مرز‌ها را در کنترل کامل دارند واجازه قانون شکنی و اختلال در امنیت مرز‌های کشور را به کسی نمی‌دهند.

وی ضمن تقدیر از اقتدار مرزبانان استان حمایت قضایی قاطع از اقدامات قانونی مرزبانان در صیانت از مرز‌های کشور را اعلام نمود.

سردار حسین‌خانی، فرمانده مرزبانی استان هم با ارائه گزارشی از کار‌های مجموعه مرزبانی استان توضیحات مفصلی بر روی نقشه مرزی استان با همسایگان بیان و از تسلط واقتدار نیروهایش صحبت نمود و دلاور مردی‌ها واز جان گذشتگی‌های مرزبانان را عامل اصلی ایجاد امنیت در داخل کشور خواند.

وی با بیان خاطراتی از همرزمان شهیدش در صیانت از خاک مقدس جمهوری اسلامی گفت این امنیت مرهون خون این شهیدان است وباید قدر آن را بدانیم.

شایان ذکر در پایان این دیدار عتباتی لوح تقدیر ویک جلد کلام الله مجید به پاس ارج نهادن به خدمات سردار حسین خانی به وی تقدیم نمود.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *