حضور هزار و ۹۴۳ جهادگر سلامت البرزی در بیمارستان‌های کشور

10:00 - 23 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۹۴۶
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
مدیر مرکز هدایت گروه‌های جهادی استان البرز با اشاره به حضور هزار و ۹۴۳ جهادگر سلامت البرزی در بیمارستان‌های کشور، از فعالیت جهادگران سلامت استان البرز در ۴۶۷ مرکز سلامت خبر داد.
میلاد بوئینی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اقدامات گروه‌های جهادی استان البرز، گفت: طی شش ماه اول سال ۱۴۰۰، هزار و ۹۶۱ گروه جهادی در راستای خدمت به مردم به ویژه محرومان فعالیت داشتند و دارند؛ و ۳۲ هزار و ۲۹۱ جهادگر در قالب این گروه‌ها در سنگر خدمت به مردم فعالیت دارند.
 
مدیر مرکز هدایت گروه‌های جهادی استان البرز تأکید کرد:۵۷۷ جهادگر فعال ما در این گروه‌های جهادی در حوزه‌های تغسیل و تدفین متوفی‌ها به ویژه در شرایط کرونایی حاکم بر کشوروی فعالیت داشته و دارند.
 
وی افزود: هزار و ۹۴۳ جهادگر ما در بیمارستان‌های سطح کشور در کنار کادر درمان خدمات به مردم ارائه می‌دهند، که از این جمعیت جهاد گران هزار و ۸۴۱ پزشک جهادگر وسه هزار و ۲۶۹ پرستار جهادگر مشغول خدمت هستند و هزار و ۲۱۸ جهادگر بهورز هم به مردم خدمات می‌دهند.
 
بوئینی از حضور جهادگران سلامت استان البرز در ۴۶۷ مرکز سلامت خبر داد و تصریح کرد: اقدامات گندزدایی پنج هزار و ۲۲۳ نقطه از اماکن عمومی بیمارستان‌های استان انجام شد.
 
مدیر مرکز هدایت گروه‌های جهادی استان البرز با بیان اینکه ۱۲۷ کارخانه تولید ماسک با تلاش گروه‌های جهادی استان تولید دارند، اضافه کرد: طی شش ماه اخیر حجم بالایی را در اختیار مردم قرار دادند و یک میلیون و ۶۳۳ هزار و ۵۵۰ عدد ماسک تولید و دو میلیون ۲۵ هزار و ۲۵۱ عدد ماسک هم توزیع شده است.
 
وی با اشاره به فعالیت‌های جهادگران البرزی در بحث عمرانی، اظهار داشت:۲۵۰ جهادگر استان در قالب ۷۷ گروه جهادی هم ساخت هشت خانه نیازمند و بهسازی ۹۵ خانه نیازمند را انجام دادند؛ و لای‌روبی و احیای قنات اشتهارد نیز از دیگر اقدامات این گروه‌های جهادی است.
 

 

 

برچسب ها: کرونا البرز

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *