بورس در هفته‌ای که گذشت/ عقب‌نشینی شاخص با اُفت ۹۰ هزار واحدی

8:00 - 23 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۸۹۷
دسته بندی: اقتصاد ، اقتصاد ایران
شاخص بورس و اوراق بهادار هفته اخیر با التهاباتی همراه بود و در مجموع ۹۱ هزار واحد اُفت داشته است.
- شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته اخیر با التهاباتی همراه بود و با روند نزولی به کار خود پایان داد.
 
شاخص بورس و اوراق بهادار این هفته کار خود را از کانال یک میلیون و ۴۸۸ هزار واحدی آغاز کرد و در پایان هفته کار خود را در کانال یک میلیون و ۳۹۷ هزار واحدی به پایان رساند که اُفت ۹۱ هزار واحدی داشته است.
 
شاخص بورس و اوراق بهادار روز شنبه مورخ ۱۷ مهر ۱۴۰۰ کار خود را با روند نزولی آغاز کرد و با ریزش بیش از با ریزش بیش از ۲۲ هزار و ۲۸۰ واحدی به پله یک میلیون و ۴۶۵ هزار واحدی بازگشت و فرابورس با اُفت بیش از ۳۵۱ واحدی در پله ۲۰ هزار و ۹۸۰ واحدی قرارگرفت.
 
شاخص در دومین روز کاری هفته مورخ ۱۸ مهر ۱۴۰۰ روند نزولی خود را ادامه داد و با اُفت بیش از ۱۰ هزار و ۴۲۰ واحدی به پله یک میلیون و ۴۵۵ هزار واحدی بازگشت و فرابورس با اُفت بیش از ۱۹۷ واحدی در پله ۲۰ هزار و ۷۸۲ واحدی قرارگرفت. 
 
شاخص بورس در سومین روز کاری هفته تغییر رویه داد و شاخص بورس در ۱۹ مهر ۱۴۰۰ با رشد هزار و ۸۶۹ واحدی به یک میلیون و ۴۵۷ هزار و ۴۸۰ واحد رسید.
 
شاخص در معاملات ۲۰ مهر ۱۴۰۰ با ریزش بیش از ۳۸ هزار و ۷۷۲ واحدی به پله یک میلیون و ۴۱۸ هزار واحدی قرار گرفت و فرابورس با اُفت بیش از ۳۵۰ واحدی در پله ۲۰ هزار و ۴۸۴ واحدی ایستاد.
 
در آخرین روز کاری هفته موخ ۲۱ مهر ۱۴۰۰ شاخص همچنان منفی ماند و با ریزش بیش از ۲۱ هزار و ۲۳۶ واحدی به پله یک میلیون و ۳۹۷ هزار واحدی بازگشت و با اُفت بیش از ۴۱۶ واحدی در پله ۲۰ هزار و ۶۷ واحدی قرارگرفت.
 
 
 شاخص بورس و اوراق بهادار هفته اخیر را با یک روز مثبت و ۴ روز منفی سپری کرد و وارد کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی شد.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *