ناظمی: جرأت نمی‌کردم از کولینا سوال بپرسم!/ اشتباهات برادرم؟ هر داوری اشتباه می‌کند

15:41 - 21 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۸۸۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بانوی ایرانی فوتسال در فینال جام جهانی فوتسال گفت: اشتباه برادرم؟ داور نمی‌تواند به زمین بازی برود و اشتباهی نکند. حتی با VAR هم داوران فوتبال اشتباه می‌کنند.

- گلاره ناظمی در گفت‌وگو با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما، اظهاراتی در خصوص قضاوت در فوتسال و فوتبال جهان داشت. گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*دوست داشتم تیم‌ملی فوتسال در فینال باشد، متاسفم این شرایط شکل نگرفت.

*شخصیت کولینا خاص بود. جرأت نمی‌کردم از کولینا سوال بپرسم!

*وقتی سیستم کمک داور ویدیویی فوتسال را مرور کردیم، مشخص شد بازیکن آرژانتین با مشت به شکم بازیکن پرتغال زده است.

*نتیجه فوتسال در ثانیه‌ها تغییر می‌کند و وقت مفید در این مسابقه زیاد است. همین که به عنوان داور در قضاوت این مسابقه حضور داشتیم خوشحالیم.

*گل سوم قزاقستان به ایران؟ ضربه آزاد غیر مستقیم به خاطر فریب داور اعلام کرد و امکان بازبینی ویدیوی وجود نداشت.

*دو روز قبل از بازی فینال، کولینا رییس کمیته داوران فیفا به ما اعلام کرد که فاضی داور فینال هستم. اصلاً دوست نداشتم به عنوان داور دیدار رده‌بندی جام جهانی فوتسال باشم. قضاوت بازی فینال غایت آرزوهایم در داوری بود.

*بعد از بازی ایران و قزاقستان داوران ناراحت بودند. مردم به صفحات مجازی آنها هجوم برده بودند. بعضی موارد ممکن است نگرش بدی در مورد مردم نازنین ایراد ایجاد کند. 

*ابتدا کوپال ناظمی داوری فوتبال را شروع کرد. به فاصله دو سال من شروع کردم. داور نمی‌تواند به زمین بازی برود و اشتباهی نکند. حتی با VAR هم داوران اشتباه می‌کنند.

*داوران در فوتبال ایران از زمان گرفتن ابلاغیه قضاوت مورد هجوم گرفتند.

[video src='https://www.mizan.news/wp-content/uploads/2022/01/3296501_165.mp4']
var player = videojs('player_764175_3295936',{poster:'',width:400,height:300}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/3295936',{},function (data) {}); }));ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *