شهرداری باید از ساخت و ساز غیر مجاز در شهر کلیبر جلوگیری کند

15:28 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۸۳۰
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس دادگستری شهرستان کلیبر گفت: شورای اسلامی و شهرداری کلیبر نسبت به موضوعاتی که در بین اهالی شهرستان موجب تشویش اذهان عمومی می‌گردد با محرم دانستن مردم نسبت به شفاف سازی اقدام و مانع از هرگونه شائبه شوند.

- میرمهدی قریشی زاده در نشستی با اعضای شورای اسلامی و شهردار کلیبر ضمن قدردانی از تلاش‌های شورای اسلامی شهرستان و تبریک به منظور انتخاب شهردار جدید، اظهار داشت: با همت و اتحاد اعضای شورای اسلامی و شهردار کلیبر در مجموعه شهرداری ان شالله افق روشنی در آینده برای این شهر مقصد گردشگری رقم خواهد خورد.

وی با اشاره به مشکلات اخیر شهرداری افزود: تعامل سازنده با مجموعه ادارات خصوصاً فرمانداری شهرستان برای شورای اسلامی و شهرداری لازم و ضروری است.

رئیس دادگستری شهرستان کلیبر ادامه داد: انتظار مردم افزایش سطح سلامت و بهداشت شهری و همچنین بهبود وضعیت معیشتی شهرستان بوده و در راستای این امر باید نسبت به افزایش خدمات رسانی به اهالی و جذب سرمایه گذار و گردشگر تلاش شود.

قریشی زاده با اشاره به موضوع ساخت و ساز‌های غیرمجاز، تاکید کرد: شهرداری باید از ساخت و ساز غیر مجاز در شهر کلیبر جلوگیری کند.

در ادامه جواد حق ویردی پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کلیبر در این نشست با بیان اینکه شهرداری یک نهاد عمومی غیردولتی است اظهار داشت: شهرداری نباید به پرونده‌هایی که در کمیسیون ماده ۱۰۰ مطرح می‌شود با دید و نظر درآمدزایی نگاه کند چرا که این امر موجب افزایش ساخت و ساز غیر مجاز در شهر می‌شود.

وی افزود: برای آبادانی و توسعه شهر لازم و ضروری است تا نسبت به جذب سرمایه گذار در منطقه گردشگری «قلعه دره سی» موجبات درآمد زایی برای شهرداری و اهالی فراهم شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کلیبر تأکید کرد: مأمورین شهرداری باید جلوی هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز را بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری باید با اتحاد با هم و همسو شدن با سایر ادارات و تعامل سازنده با فرمانداری شهرستان نسبت به حفظ حقوق عامه و حقوق شهروندان کلیبر تلاش کنند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *