تاکید رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی بر حفاظت، صیانت از انفال و حقوق بیت المال

15:37 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۸۰۴
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی ضمن بازدید از حوزه قضایی اشنویه، بر حفاظت، صیانت از انفال و حقوق بیت المال تاکید کرد.
- ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی به همراه حاتمی رئیس حفاظت و اطلاعات و محمدپور و زارع و محمدزاده معاونین دادگستری استان ضمن بازدید از  بخش های مختلف حوزه قضایی اشنویه،با کارکنان حوزه دیدار و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.

عتباتی در حاشیه بازدید از حوزه قضایی اشنویه گفت: از همه ظرفیت‌ها برای صیانت و حفاظت از انفال و حقوق عمومی در استان استفاده خواهد شد.

وی از دادستان‌ها و مجموعه قضایی استان خواست برای حفاظت از انفال و حقوق بیت‌المال در کنار اقدامات پیشگیرانه برخورد‌های کیفری بازدارنده داشته باشند طوریکه این اقدامات در مقوله برنامه‌های پیشگیرانه نیز موثر واقع شود.

عتباتی افزود استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد، فضای مجازی و رسانه در موضوع اقدامات پیشگیرانه نیز مورد توجه قرار گیرد رئیس کل دادگستری استان گفت کاهش مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها و ارائه خدمات مطلوب با کمترین هزینه از اولویت‌های اساسی دستگاه قضاست.

وی اهداف سفر به این شهرستان را تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان، بازدید از شعبات و اجرای احکام دادگستری، ملاقات با مردم و بررسی پرونده ها، دیدار با خانواده معظم شهدا، بازدید از بازداشتگاه، دیدار و جلسه با قضات و کارکنان عنوان کرد.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *