هشتمین نشست نقد رأی در استان یزد برگزار می‌شود

15:28 - 24 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۷۷۹
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: هشتمین نشست نقد رأی با موضوع بزه تغییر کاربری برگزار می‌شود.
- حسین دهقانی فیروز آبادی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد با اشاره به برگزاری مستمر جلسات نقد رای در استان بیان کرد: نشست‌های عمومی و علمی نقد رأی با حضور قضات برجسته استان در محیط‌های علمی و دانشگاهی و با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون آراء صادره برگزار می‌شود.

وی افزود: هشتمین نشست نقد رأی در استان با همکاری دانشگاه علم و هنر با توجه به شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

دهقانی تصریح کرد: این نشست با موضوع بزه تغییر کاربری به عنوان یکی از موضوعاتی که حجم بالایی از پرونده‌ها را در مجموعه دستگاه قضا استان به خود اختصاص داده است برگزار می‌شود.

وی افزود: هشتمین نشست مجازی نقد رأی با حضور قضات صادر کننده رای در مرحله بدوی و تجدید نظر، هیئت داوران متشکل از قاضی بازنشسته، عضو هیئات علمی دانشگاه و یکی از مستشاران محاکم تجدید نظر استان برگزار می‌شود.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: هشتمین نشست نقد رای پنجشنبه ۲۲ مهر ماه ساعت ۹ صبح الی ۱۱ برگزار و علاقه مندان می‌توانند به صورت میهمان از طریق لینک https://zil.ink/ensaniyazd در این همایش شرکت کنند.

دهقانی تصریح کرد: علاقه‌مندان همچنین می‌توانند از طریق صفحه عدلیه یزد ۲ در فضای مجازی به نشانی @adlieh_yazd۲ در این نشست شرکت نمایند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد اظهار داشت: از جامعه حقوقی استان دعوت می شود تا با ارائه دیدگاهها، ایده ها، انتقادات، نظرات و اندیشه‌های خود رونق بخش این همایش باشند.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *