خط و نشان قهرمان آمریکایی المپیک برای ملی‌پوش کشتی ایران: بگویید زارع را بفرستند!

11:27 - 21 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۷۴۳
دارنده مدال طلای سنگین‌وزن کشتی آزاد المپیک توکیو برای امیرحسین زارع، قهرمان کشتی آزاد جهان خط و نشان کشید.

- گیبل دن استیوسُن پدیده ۲۱ ساله کشتی آمریکا که چندی پیش در المپیک توکیو با شکست عنوان دارانی مثل طا‌ها آکگول و گنو پتریاشویلی موفق به کسب مدال طلای المپیک در سنگین وزن کشتی آزاد شده بود،با انتشار پشتی در فضای مجازی برای امیرحسین زارع، قهرمان ایرانی سنگین‌وزن کشتی آزاد جهان خط و نشان کشید.

پیج «flowrestling» معتبرترین رسانه کشتی آمریکا خبری گذاشته که ۲۳ بهمن تیم ایران و آمریکا با هم دیدار دوستانه برگزار می‌کنند و گیبل استیوسُن هم زیر آن پست نوشته "به ایران بگویید زارع روا بفرستد، من دارم می‌رسم".

 

خط و نشان قهرمان آمریکایی المپیک برای ملی‌پوش کشتی ایران: بگویید زارع را بفرستند!

 

استیوسُن یکماه قبل گفته بود از دنیای کشتی خداحافظی کرده و به کشتی کج رفته، اما قهرمانی امیرحسین زارع او را وسوسه کرده و می‌خواهد دوباره کشتی بگیرد.

در جریان برگزاری رقابت‌های جهانی نروژ، روسای فدراسیون‌های کشتی ایران و آمریکا با یکدیگر دیدار کردند که در این دیدار موضوع برگزاری رقابت تیمی میان دو کشور در اسفند به میزبانی آمریکا قطعی شد که با توجه به قهرمانی زارع در رقابت‌های سنگین وزن قهرمانی جهان و قطعی شدن دیدار دو تیم ایران و آمریکا، استیوسن قصد حضور در این دیدار را دارد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده دیدار دوستانه بین کشتی ایران و آمریکا روز ۲۳ بهمن ماه سال جاری و در آرلینگتون دالاس در ایالت تگزاس برگزار خواهد شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *