نظم، امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز دستگاه قضایی است

۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱:۴۴
کد خبر: ۷۶۵۷۰۶
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی با اشاره به استقرار وضعیت مطلوب قضایی-امنیتی و آمادگی برای انجام هر گونه مأموریت مشترک میدانی، نظم، امنیت و آسایش شهروندان را خط قرمز دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی دانست.
- غلامعلی صادقی، رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در جمع مسؤلان قضایی و انتظامی این استان با اشاره به استقرار وضعیت مطلوب قضایی-امنیتی و آمادگی برای انجام هر گونه مأموریت مشترک میدانی، نظم، امنیت و آسایش شهروندان را خط قرمز دستگاه قضایی، انتظامی و امنیتی دانست.

رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی با تقدیر از زحمات خدمتگزاران مردم در مجموعه نیروی انتظامی استان خراسان رضوی اظهار کرد: رضایت مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و همچنین افکار عمومی از فعالیت‌های نیروی انتظامی و قضاوت مثبت مردم بسیار مهم بوده و باید به آن توجه کرد و در جهت ارتقاء آن کوشید و به آن به مثابه یک سرمایه بزرگ برای خدمت‌رسانی هر چه مطلوب‌تر عزیزانمان در نیروی انتظامی توجه کرد.

وی گفت: نیروی انتظامی علی‌رغم تنگنا‌ها با تمام سرمایه در حال تلاش برای استقرار نظم و امنیت است و این روند با کار جهادی و تلاش مضاعف باید استمرار پیدا کند.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *