قالیباف: همکاری‌های تهران-مسکو موجب تحکیم امنیت و آرامش در منطقه می‌شود

21:33 - 20 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۶۲۶
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک انتخاب مجدد والودین به عنوان رئیس مجلس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه، همکاری‌های تهران-مسکو را موجب تحکیم امنیت و آرامش در منطقه دانست.

_ بنا به اعلام خبرگزاری خانه ملت، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتخاب مجدد ویاچسلاو والودین را به عنوان رئیس مجلس دومای روسیه تبریک گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

جناب آقای ویاچسلاو والودین

رئیس محترم دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه

عالیجناب.

خرسندم صمیمانه‌ترین تبریکات خویش را به مناسبت انتخاب مجدد جنابعالی به عنوان رئیس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه ابراز نمایم.

با توجه به نقش مهم پارلمان‌ها در تقویت روابط دوستانه دوجانبه و با تاکید بر سیاست‌های راهبردی دو کشور، امیدوارم در دوره پیش‌رو با بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی‌های بالقوه به ویژه همکاری‌های پارلمانی، شاهد توسعه روزافزون مناسبات فی مابین در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشیم.

اعتقاد راسخ دارم همکاری‌های تهران-مسکو موجب تحکیم امنیت و آرامش در منطقه خواهد بود، در این راستا مجلس شورای اسلامی از هر اقدامی برای تعمیق تعاملات فی مابین استقبال می‌کند.

فرصت را مغتنم شمرده، سلامت و موفقیت روز افزون جنابعالی و نمایندگان محترم دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه را آرزومندم.


برچسب ها: قالیباف مسکو

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *