مهدوی‌کیا: بدشانس نبودیم کره را شکست می‌دادیم/ در صحنه گل غافلگیر شدیم

19:47 - 20 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۶۱۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: اگر بدشانس نبودیم می‌توانستیم مقابل کره پیروز شویم.

- مهدی مهدوی‌کیا بعد از دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی اظهار داشت: بازی خوبی بود؛ اگر بدشانس نبودیم می‌توانستیم بازی را پیروز شویم. دو توپ ما به تیر دروازه خورد، اما با این حال مساوی، نتیجه بدی برای ما نبود، چرا که فاصله ما حفظ شد و ان‌شالله برای بازی‌های آینده آماده می‌شویم.

وی درباره اینکه تیم ملی ایران نیز در لحظات پایانی بازی خوش‌شانس بود که دروازه‌اش برای بار دوم باز نشد، عنوان کرد: به هرحال فوتبال است و اتفاقاتش. اگر دو توپی که به تیر زدیم به گل تبدیل شده بود شرایط فرق می‌کرد. آن‌ها نیز لحظه آخر صاحب موقعیت شدند، فوتبال همین است و هر تیمی که بتواند از موقعیت‌هایش استفاده کند موفق خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران درباره اینکه تیم ملی در نیمه اول خیلی خوب ظاهر نشد، اشاره کرد: فکر می‌کنم کادر فنی همیشه بین دو نیمه آنالیز خوبی دارد. در کل بازی خوبی بود و هر دو تیم خوب کار کردند.

مهدوی‌کیا که سال‌ها در پست دفاع راست تیم ملی بازی کرده است، درباره عملکرد صادق محرمی در این پست و اینکه این بازیکن به نوعی در گل کره مقصر بود، گفت: اشتباه جزئی از فوتبال است و اگر اشتباهی صورت نگیرد هیچ وقت گلی به ثمر نمی‌رسد. فکر می‌کنم در صحنه گل کره تیم ما غافلگیر شد. صادق بازیکن باتجربه‌ای است و در خیلی از صحنه‌های بازی خیلی خوب اضافه می‌شد و ضربات خوبی می‌زد. فکر می‌کنم همه از این بازی راضی بودند و تیم ملی به راهش ادامه می‌دهد.

وی درباره عملکرد جهانبخش نیز گفت: او به گلزنی‌اش ادامه می‌دهد. در این بازی هم گل زیبایی زد و به او تبریک می‌گویم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *