ابراهیمی: تعویض‌های اسکوچیچ برای اتلاف وقت بود/ مدافعان ایران روز خوبی نداشتند

0:45 - 21 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۶۰۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال ایران گفت: تعویض دقیقه ۸۸ به چه درد تیم ملی فوتبال می‌خورد؟ سرمربی نباید درگیر استرس بازی بماند و باید زودتر تعویض می‌کرد.

ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره‌جنوبی در هفته چهارم مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: در نیمه اول دو تیم تقریباً برابر بودند و نمی‌توان گفت ایران یا کره در دقایقی برتر بودند. کره‌جنوبی روی پاس‌های کوتاه کارش را پیش می‌برد و ایران بیشتر سعی داشت از پاس‌های بلند استفاده کند.

وی افزود: با توجه به اینکه دفاع ایران روی یک خط بازی می‌کرد، مربی کره با بررسی این امر در نیمه دوم فشار را روی همین مسئله قرار داد و در یک ربع اول نیمه دوم روی همین موضوع گل را دریافت کردیم. بعد از یک ربع اول نیمه دوم، رفته رفته تیم ما بهتر بازی کرد. در واقع بعد از ۱۵ دقیقه نیمه دوم فعل خواستن را صرف کردیم و به گل رسیدیم. چندین موقعیت هم داشتیم که به تیر دروازه برخورد کرد. ضربه طارمی و عزت‌اللهی خیلی خوب بود و اگر تبدیل به گُل می‌شد با گل‌های زیبایی برنده می‌شدیم.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: نمی‌دانم چرا روند خوبمان در نیمه دوم را ادامه ندادیم و عقب کشیدیم؟ متأسفانه فاصله بین خطوط تیم ملی خیلی زیاد بود. به همین دلیل هافبک‌ها نتوانستند بهترین پاس (آخرین پاس) را فراهم کنند. متأسفانه تعویض‌ها برای اتلاف وقت بود؛ تعویض دقیقه ۸۸ به چه درد تیم ملی می‌خورد؟ سرمربی نباید درگیر استرس بازی بماند و باید زودتر تعویض می‌کرد.

ابراهیمی با انتقاد از عملکرد مدافعان ایران تصریح کرد: مدافعان ایران روز خوبی نداشتند؛ امیدوارم در بازی آتی روی تقویت و ترمیم این نقاط ضعف کار شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *