هوشمند سازی پایتخت از اولویت‌های مدیریت شهری است

3:00 - 21 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۵۸۲
رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران گفت: هوشمند سازی پایتخت از اولویت‌های مدیریت شهری است
احمد صادقی رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با میزان در مورد هوشمند سازی مجموعه باغ کتاب پایتخت در دوره مدیریت شهری ششم تهران اظهار کرد: از سال ۹۴ که مجموعه باغ کتاب در شهر تهران افتتاح شده است تاکنون پیشرفت خوبی کرده و بسیاری از شهروندان روزانه از این مجموعه فرهنگی_علمی استفاده می‌کنند و خدمات خوبی به شهروندان داده می‌شود که کیفیت بالایی دارد.

وی افزود: مجموعه باغ کتاب در حوزه کتاب نقش بسیار مهمی در فرهنگسازی شهر تهران دارد، اما نکته قابل توجه این است که تعداد زیادی از شهروندان تهرانی از فعالیت باغ کتاب اطلاع دقیقی ندارند که باید نسبت به اطلاع رسانی در زمینه نشان دادن فعالیت باغ کتاب انجام شود.

رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران در مورد هوشمند سازی مجموعه باغ کتاب شهر تهران گفت: باید از ظرفیت باغ کتاب استفاده شود تا با ارائه مدل‌های مختلف نمونه کوچکی از شهر هوشمند باشد تا بتواند یک الگوی خوبی برای شهر هوشمند باشد.

صادقی گفت: تلاش خواهیم کرد تا در زمینه شهر هوشمند فعالیت‌های زیادی داشته باشیم و امیدواریم تا پایان دوره ششم مدیریت شهری در این زمینه گام‌های خوبی برداریم.
 

برچسب ها: تهران شهرداری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *