بازدید رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از گمرک کیله سردشت

15:59 - 20 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۵۳۳
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در ادامه بازدید از حوزه قضایی شهرستان سردشت همراه مسئولان این شهرستان از گمرک کیله سردشت بازدید کرد.
- ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در ادامه بازدید از حوزه قضایی شهرستان سردشت همراه مسئولان این شهرستان از گمرک کیله سردشت بازدید و اظهار کرد: سردشت ظرفیت بزرگی برای منطقه هست که از بعد تجاری و اقتصاد برون‌مرزی و نیز اشتغال و ارزآوری رشد و تعالی منطقه را رقم بزند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در بازدیدی که صورت گرفت نیازمندی‌های ضروری و نواقص و مشکلاتی فراروی گمرک سردشت هست که توجه ویژه مسئولان استانی و ملی را می‌طلبد؛ خصوصا راه‌های مواصلاتی سردشت و گمرک آن نیاز مبرم به تعریض، تعمیر و اصلاح دارد.

وی در ادامه طی دستوری به دادستان سردشت از وی خواست گزارش جامعی از مشکلات و نیازمندی‌های گمرک سردشت در اسرع وقت تهیه و جهت پیگیری‌های لازم ارائه کند.

عتباتی در پایان این بازدید یادآور شد: دستگاه قضایی استان آذربایجان غربی حمایت‌های قاطع قضایی را از سرمایه‌گذاری و ارزآوری و اقتصاد مولد داخلی دارد و مشکلات گمرک سردشت را به جد پیگیر خواهد شد تا رونق اقتصاد این شهر به واسطه واردات و صادرات گمرکی شکل بگیرد وجوانان منطقه به سمت وسوی کار حلال بروند از آسیب‌های اجتماعی پرهیز نمایند.

شایان ذکر است عتباتی و همراهان با حضور در یادمان شهدای سردشت با نثار فاتحه یاد و خاطره شهدای این شهرستان را گرامی داشت.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *