روایت مترجم برانکو از تلاش کره‌ای‌ها برای جبران شکست سنگین در جام ملت‌های آسیا

14:31 - 20 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۵۰۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مترجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: بعد از پیروزی ۴ بر ۳ ایران در جام ملت‌های آسیا سال ۲۰۰۴، کر‌ه‌ای‌ها خیلی تمایل داشتند نتیجه آن بازی را جبران کنند.

رضا چلنگر در گفت‌وگو با میزان، در خصوص سابقه تقابل تیم‌های فوتبال ایران و کره جنوبی اظهار داشت: خاطرم هست بعد از پیروزی ۴ بر ۳ ایران در جام ملت‌های ۲۰۰۴ آسیا، کر‌ه‌ای‌ها خیلی تمایل داشتند آن شکست را جبران کنند. به همین خاطر در ۲۰ مهرماه سال ۱۳۸۴ با تأمین تمام هزینه‌ها تیم ملی ایران را به کره دعوت کردند. این هزینه‌ها شامل رفت و آمد، هزینه اقامت و تمام مسائل مربوط به تیم می‌شد.

وی افزود: آن‌ها قبل و بعد بازی برخورد خیلی مناسبی با ما داشتند. در آن مسابقه با اینکه کیفیت خیلی خوبی داشتیم بر حسب دو اتفاق ۲ گل دریافت کردیم؛ که روی گل اول توپ به مدافع تیم و تیر دروازه برخورد کرد. روی گل دوم هم ابراهیم میرزاپور دروازه‌بان تیم جلو آمده بود. به هر حال متاسفانه شکست خوردیم.

مترجم سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم تیم ملی ما روند خوب خودش را ادامه بدهد و در این بازی حساس موفق شود. قطعاً این پتانسیل وجود دارد.

چلنگر در پاسخ به این سوال که آیا در بازی دوستانه کره هم بازیکنان کشک بادمجان میل کردند، تصریح کرد: خیر؛ بازیکنان در آن بازی غذای ورزشی میل کردند و شرایط خیلی خوبی داشتیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *