معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور: توجه به بانوان در بخش‌های مختلف رو به توسعه باشد

14:31 - 20 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۴۹۷
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به اینکه امیدواریم بها دادن به بانوان در بخش‌های مختلف رو به توسعه باشد، گفت: سپردن مسئولیت‌های مختلف به زنان به عنوان محور خانواده و توجه به جایگاه‌های آن‌ها، از اشارات امام خمینی (ره) است که می‌فرمودند قرآن انسان‌ساز است و زنان نیز انسان‌سازند.
- «انسیه خزعلی» در همایش بانوان فرهنگ یار، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: حرکت‌های خوبی از دهه ۷۰ برای به کار گیری خواهران در نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف و تخصص‌های گوناگون انجام شده است، خصوصا بخش‌هایی که در بحث‌های روانشناسی و جامعه شناسی مربوط است، و می‌تواند حل مشکلات خانواده‌ها یا کودکان را پوشش دهد.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به اینکه امیدواریم این بها دادن به بانوان در بخش‌های مختلف رو به توسعه باشد، افزود: سپردن مسئولیت‌های مختلف به زنان به عنوان محور خانواده و توجه به جایگاه‌های آن ها، از اشارات امام خمینی است که می‌فرمودند قرآن انسان ساز است و زنان نیز انسان سازند. نمونه‌هایی را در دفاع مقدس دیدیم که بانوان در نقش‌های مختلف چه طور عمل کردند.

وی تصریح کرد: از پلیس راهور تشکر می‌کنیم که به اهمیت نقش زنان توجه کرده است و بسیارخوب است که از زنان در بحث کاهش آسیب‌ها بهره‌مند شده ایم.

خزعلی ادامه داد: برای کنشگری مناسب جمعی در مرحله نخست باید پژوهش شود، در مرحله دوم آموزش دهی وسیع و در مرحله آخر، اجرای آن را باید عملیاتی کرد.

معاون زنان رئیس جمهور ادامه داد: این نقش بزرگ بر عهده بانوان است بانوان ما از یک سو خودشان باید آموزش ببیند و بعد از آن به عنوان محور اصلی خانواده به فرزندانشان آموزش‌های لازم را دهند.

وی گفت: امیدوار هستیم زنان قدر توانمندی، استعداد و این ظرفیت را بدانند و برای بالا بردن سطح فکر جامعه اقدام کنند خوشحالم از این مسیری که آغاز شده و معاونت زنان هرآنچه که بتواند در این مسیر انجام دهد، عمل می‌کند.
 
 
انتهای پیام/ 


ناشناس
|
-
|
۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۰
0
0
بابا کمتر از زنها تعریف کنید چرا معاونی برای امور مردان منصوب نمیشه. عجیبه ها
ناشناس
|
-
|
۱۴:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۰
0
0
بابا کمتر از زنها تعریف کنید چرا معاونی برای امور مردان منصوب نمیشه. عجیبه ها
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *