با سواستفاده کنندگان از منابع آب و برق برخورد قاطع قضایی خواهیم داشت

8:54 - 21 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۴۹۲
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با سواستفاده کنندگان از منابع آب و برق برخورد قاطع قضایی خواهیم داشت.
- علی شعبانی در دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای قزوین گفت: آب در هر جامعه‌ای مایه حیات بوده و سبب رشد و بالندگی آن جامعه می‌شود به طوری که اگر آب وبرق نباشد صنایع تعطیل شده و معیشت مردم دچار بحران می‌گردد، لذا باید در حفظ و حراست از این منابع از هیچ تلاش و اقدامی دریغ نکرد.

مقام ارشد قضایی استان قزوین بیان کرد: بیت المال در نظام اقتصادی اسلام، بیشترین مباحث را به خود اختصاص داده و از جایگاهی ویژه برخوردار است. منابع آب و برق نیز بخشی از بیت المال بوده در نتیجه باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا با سوء استفاده کنندگان از بیت المال که سبب هدر رفت این منابع می‌شوند برخورد قاطع کنیم.

وی در ادامه بیان نمود: تمام تلاش این است که نیاز مردم و کشور تامین شود و ما هم در این راستا از همه ظرفیت‌های قانونی کمک می‌گیریم.

رئیس کل دادگستری استان قزوین اذعان نمود: ملاک قانون است، اگر قانون همه جا حاکم باشد کشور بی دغدغه بوده و در دستیابی به اهداف نظام موفق خواهیم بود؛ که اجرای قانون ابتدا از سوی مسئولین و سپس مردم باید صورت گیرد.

علی شعبانی بیان کرد: در خصوص تغییر کاربری‌های غیرمجاز که خود یک اقدام مجرمانه است، متاسفانه شاهد آن هستیم که به مالکین امکانات شهری از قبیل آب، برق و... اعطا شده است که باید در این موارد حساسیت و دقت لازم صورت گرفته و از بهره مندی این اشخاص جلوگیری شود.

برچسب ها: برق قزوین آب قضایی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *