ملاقات احتمالی مدیرعامل استقلال با پیشکسوتان؛ مخالفان هیئت مدیره عقب‌نشینی می‌کنند؟

0:45 - 25 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۵۰۵۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیرعامل باشگاه استقلال یکی از موضوعاتی را که به عنوان اولویت کاری خود تعیین کرده ملاقات با پیشکسوتان باشگاه است تا از نظرات و پیشنهادات آنها آگاه شود.

- همزمان با انتخاب مدیرعامل استقلال و معرفی اعضای هیئت مدیره این باشگاه از سوی وزارت ورزش و جوانان، برخی مخالفان مصطفی آجورلو توسط برخی پیشکسوتان به صورت تلویحی مقابل انتخابات صورت گرفته موضع گیری کردند.

اما مدیرعامل جدید و اعضای هیئت مدیره هیچ واکنشی نسبت به این اتفاقات نشان ندادند و ترجیح دادند سیاست سکوت را در این خصوص در پیش بگیرند. حالا با بهبود شرایط باشگاه و سر و سامان گرفتن اوضاع گفته می‌شود برخی پیشکسوتان موافق آجورلو در تلاشند نظر مخالفان را تغییر دهند تا به نوعی آشتی میان تیم جدید مدیریتی باشگاه و منتقدان به وجود آورند تا در آستانه شروع رقابت‌های لیگ برتر حاشیه‌ای از این بابت برای آبی‌پوشان به وجود نیاید.

گفته می‌شود در این ارتباط یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال در روز‌های اخیر جلساتی را با برخی پیشکسوتان منتقد داشته و در تلاش است آن‌ها را از شرایط مدیریتی حاکم بر باشگاه آگاه کند تا سوء تفاهم‌های به وجود آمده برطرف شود.

به نظر می‌رسد به زودی آجورلو جلسه‌ای با پیشکسوتان استقلال نیز داشته باشد تا نظرات و پیشنهادات آن‌ها را در خصوص استقلال شنونده باشد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *